id: gr2eb7

Ratowanie Belli

Ratowanie Belli

Nasi użytkownicy założyli 1 016 335 zrzutek i zebrali 1 064 609 939 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Może ta historia jeszcze kogoś chwyci za serce,tak jak mnie chwycila...

Dlatego postanowilam zrobic wszystko żeby pomoc. 

Bella, to wspanialy, magiczny pies, ktorego niestety życie nie bylo usłane różami. Ma 6 lat, ale jest tak zaniedbana i schorowana, że wygląda na staruszkę. Imię jakie jej nadano, nie ma niestety nic wspolnego z pięknem tego swiata. Belli nie bylo dane poznac piekna i milosci. Pies zostal pozostawiony samopas. Lato czy zima, skwar czy mróz na dworze, spędziła 6 lat wyglądając zza krat małego,zarośniętego podwórka swoimi pieknymi,ale smutnymi ślipiami, prosząc człowieka, merdajac ogonem, żeby tylko na chwile się zatrzymal i pogłaskał przez płot:(

Codzinnie gdy jeżdżę do pracy, parkuje samochód, koło miejsca w którym „mieszka”.  Za kazdym razem serce mi pękało, gdy podchodziła do mnie, żebym ją pogłaskała i dała rękę choć trochę polizać . Skradła serce mi i moim klientkom, które też zwróciły uwagę na nią.

  Pare dni temu, Bella widząc mnie, nie wstala... Nie podeszła do mnie... Piszczała i ledwo zamerdała ogonkiem. Zaniepokoiło mnie to. Miala potworny smutek i cierpienie w oczach. Zwróciłam uwage tez na jej charczacy oddech. Zle oddychała, wiedzialam ze musze jej pomoc. Wiedzialam, ze jesli jej nie pomogę, jej życie jest na skraju śmierci. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje rece. Właściciel, który sam zdrowotnie podupadl, z wdzięcznością oddał mi psinę w moje ręce, z obietnica z mojej strony ,że pomogę Belli stanąć na nogi. I tak zaczęła się nasza wspólna droga po życie i zdrowie schorowanej Belli.


Za kazda złotówkę Bella bedzie wdzieczna. Trafilam na wspanialego weterynarza, który wykazał sie wspaniałą empatia i pomocą. Praktycznie nie bierze pieniedzy za usługę tylko za leki. Wszelką dokumentację zbieram i mam do wglądu. 

Bella miała ogromne szczęście, że trafiła szybko do kliniki. Weterynarz stwierdził chorobę odkleszczową. Gdyby nie dostała natychmiastowej pomocy nie przeżyłaby tygodnia. Ma tez guzy na śledzionie i raka sutka i nie wiadomo co jeszcze. Po wyprowadzeniu z choroby odkleszcowego czeka ja operacja ktora jest kosztowna. 

Ratunku udzieliliśmy jej w ostatnim momencie. Teraz tylko czeka ja leczenie i rehabilitacja. Milosc juz od nas dostala, pomimo cierpienia fizycznego jest radosnym, wdzięcznym psem, ktory Dziekuje za uratowanie jej zycia. U weterynarza zachowywała sie badzo grzecznie, dala sobie wszystki zrobic. Tak bardzo pragnie przeżyć. 

Jestem zdeterminowana i będę walczyć do końca, żeby Bella stanęła na własne nogi i dostała miłość, której nigdy nie miała, a tak bardzo jest jej spragniona.

Bella dziękuje i jest wdzięczna „człowiekom” za każdą złotówkę…. I za nadzieję na lepsze jutro… jest pełna wiary, że niedługo stanie o własnych siłach i będzie mogła cieszyć się już innym, lepszym życiem❤️

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

 
Dane ukryte
ukryta
PA
Paszku
50 zł
JP
Jess
50 zł
KA
KatarzynaB
100 zł
 
Dane ukryte
45 zł
AK
Ania K
100 zł
PA
Pawel
20 zł
RF
R.F.
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków