id: gr3s3p

Mikołajki grupowe 2022

Mikołajki grupowe 2022

Nasi użytkownicy założyli 915 173 zrzutki i zebrali 880 342 315 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tradycja. Coś, co nas łączy, coś, co sprawia, że czujemy się czegoś częścią, coś, co miło jest kultywować.


W okolicach świąt Bożego Narodzenia mówi się o tradycjach szczególnie dużo i szczególnie wtedy chcemy je kultywować. 

Jednak tradycje to nie tylko to, co funkcjonuje od dziesięcioleci i o czym wszyscy wiemy. Młoda społeczność to młode tradycje. Tradycja grupowych mikołajek na Makatce ma 3 lata, a jednocześnie tak bardzo nas spaja, tak bardzo przypomina nam, że jesteśmy tu razem, że po drugiej stronie jest żywa, czująca i kochająca Matka, że chcemy ją kultywować dalej, co roku. I mamy nadzieję, że dołączy się do niej jak najwięcej Makatkowych Kobiet. 


Nie chcemy, by przeszkodą w dołączeniu i zrobieniu komuś miłego podarku był brak funduszy, dlatego zakładamy naszą wewnętrzną zrzutkę, tak aby każda z nas mogła dołączyć do mikołajek. Tradycja polegająca na pomaganiu komuś nawet w takich drobnych rzeczach też jest bezcenna.


Nie wiemy, jaki jest cel zrzutki, bo nie wiemy, ile z Was poprosi o pomoc, ale kilka liczb:


14 zł - koszt wysyłki


60 zł - górna granica wartości prezentuJeśli zbierzemy więcej niż będzie trzeba, wówczas zebrana kwota zostanie przeznaczona na inne prezenty. Prezenty dla Mam z naszej grupy i spoza niej, których macierzyństwo jest szczególnie naznaczone trudnościami. Chcemy docenić Mamy, które mają chore dzieci i Mamy dzieci z wyzwaniami.


Stwórzmy naszą wioskę jeszcze silniejszą. Pomóżmy sobie nawzajem. Sprawmy, by każda z nas miała radość przygotowania prezentu koleżance z wioski i każda z nas go otrzymała.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!