#GraNieBurczy - ucisz głód setki dzieci z African Music School ID: r7exgy

#GraNieBurczy - ucisz głód setki dzieci z African Music School ID: r7exgy

21 217 zł

łącznie

21 217 zł

21 217 zł

łącznie

512 zł

512 zł

miesięcznie

225

225

wspierających
Zostań Sponsorem

Aktualności 1

  • Przekroczyliśmy 10 tysięcy - dziękujemy!! Dzięki Waszemu wsparciu uciszymy głód setki dzieci przez ponad 1,5 miesiąca.    Bardzo zachęcamy Was do deklarowania wpłat cyklicznych (każda drobna kwota jest ważna). Dzięki nim, mamy pewność, że będziemy mogli zagwarantować posiłki nie tylko dziś, ale też za kilka miesięcy. Jest to kluczowe aby móc zaprosić kolejne dzieciaki do szkoły i stołówki!

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Potrzebujemy Waszego comiesięcznego wsparcia, aby uciszyć głód dzieci i pozwolić im się skupić na muzyce i nauce w African Music School. 

z8df66f8919900f6.jpegO African Music School


Brat Benedykt Pączka rozpoczął realizację swojego pomysłu w 2016 roku. Od tamtego czasu udało się zakupić grunt, gdzie powstanie budynek szkoły, zbudować mury, które zabezpieczają teren przed kradzieżami oraz postawić kilka prowizorycznych klas. We wrześniu 2020 roku ruszyła już budowa pierwszych trzech klas szkoły muzycznej w RCA, która powstaje w całości ze środków przekazanych od polskich Darczyńców.


W ostatnich latach do RCA wyjechało kilkunastu polskich muzyków, którzy uczyli młodzież gry na instrumentach. Szkoła ma dwa cele: odciągnąć młodzież od przyłączania się do grup paramilitarnych oraz przyczynić się do tego, aby dzieci w RCA otrzymały wykształcenie, które pozwoli im nauczyć się zawodu. Aby to osiągnąć potrzebujemy od Was stałego comiesięcznego wsparcia. Dzięki niemu Benek i cała fundacja będą mogli skupić się na realizacji celów, rozwoju szkoły, nauce dzieci i muzyce. Dlaczego potrzebujemy Waszej Pomocy?


W ciągu 4 lat naszej aktywności nauczyliśmy się skutecznie odciągać dzieci od przyłączania się do grup rebelianckich. Szybko jednak stało się dla nas jasne, że poza edukacją dzieciom potrzebne jest również podstawowe wsparcie. Uczniowie, którzy przychodzili do nas uczyć się gry na instrumentach często nie jedli nic w ciągu dwóch, trzech dni. A mimo to przychodzili do nas! Dla Brata Benedykta i wszystkich zaangażowanych osób głównym problemem do pokonania było znalezienie sposobu na to, aby dać dzieciom jeść.


W szkole uczy się dziś 100 uczniów. Kiedy skończymy budować klasy, będzie mogło ich być więcej. Każdemu z nich chcemy dać pełnowartościowy posiłek. Z tego powodu w październiku 2020 roku otworzyliśmy kuchnię, która każdemu dziecku zapewnia jedzenie. Aby jednak kuchnia mogła działać, potrzebujemy znaleźć osoby, które zechcą wspierać nasze dzieci regularnie i przekazywać niewielkie kwoty, które pozwolą im codziennie zjeść jeden pełnowartościowy posiłek.Zapewnienie jednego posiłku to tylko 2 zł! Dołączcie do nas i zostańcie sponsorami naszej kuchni. Potrzebujemy znaleźć osoby, które wesprą nas cykliczną darowizną, aby każde z naszych dzieci nigdy nie było głodne! Każda osoba więcej to szansa, aby do naszej szkoły mogło dołączyć kolejne dziecko. Za naszymi murami jest jeszcze wiele dzieci, które będą mogły do nas przyjść, kiedy będziemy w stanie dać im jeść!


Gdy burczenie cichnie, rozbrzmiewa muzyka! Dzięki Waszemu regularnemu wsparciu będzie brzmiała coraz głośniej!


Wpłacający225

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
 
Dane ukryte
600 zł
ZS
Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego w Krakowie
600 zł
 
Dane ukryte
600 zł
 
Dane ukryte
600 zł
EK
ewa Kuźma
600 zł
 
Dane ukryte
450 zł
 
Dane ukryte
400 zł
MK
Matthias Kunze
400 zł
WM
Wanda Maria Kita
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zostań sponsorem - co miesiąc lub jednorazowo

Wpłać 14 zł i więcej

Dzięki Twojej darowiźnie siedmioro dzieci z naszej szkoły otrzyma pełnowartościowy posiłek.

Dzięki Twojej darowiźnie siedmioro dzieci z naszej szkoły otrzyma pełnowartościowy posiłek.

Dzieci będą mogły uczyć się gry na instrumentach z poczuciem, że świat może być dobrym miejscem. Dasz im szansę zapomnieć na chwilę o traumie wojny i cierpienia. Co miesiąc otrzymasz też od nas specjalny newsletter dedykowany darczyńcom :)


wybrano 49 razy

Wybieram

Wpłać 60 zł i więcej

Dzięki tej wpłacie jeden uczeń z naszej szkoły przez miesiąc otrzyma codziennie posiłek.

Dzięki tej wpłacie jeden uczeń z naszej szkoły przez miesiąc otrzyma codziennie posiłek.

To wielki gest, bo pozwoli małemu muzykowi poczuć się bezpiecznie przez dłuższy okres czasu. Co miesiąc otrzymasz też od nas specjalny newsletter i dostęp do galerii zdjęć dedykowanej darczyńcom :)

wybrano 57 razy

Wybieram

Wpłać 180 zł i więcej

Dokonując tej wpłaty odciskasz ważny ślad w życiu naszej szkoły.

Dokonując tej wpłaty odciskasz ważny ślad w życiu naszej szkoły.

Dzięki Tobie trójka dzieci dostaje szansę na posiłki przez jeden miesiąc. Zostając naszym Darczyńcą na tym poziomie, stajesz się ważnym członkiem naszej społeczności. Co miesiąc otrzymasz też od nas specjalny newsletter, dostęp do galerii zdjęć i film nagrany przez nasze dzieciaki i dedykowany darczyńcom :)


wybrano 25 razy

Wybieram

Wpłać 600 zł i więcej

Dzięki Tobie dziesięcioro dzieci z naszej szkoły otrzymuje jedzenie przez cały miesiąc.

Dzięki Tobie dziesięcioro dzieci z naszej szkoły otrzymuje jedzenie przez cały miesiąc.

Odmieniasz życie nie tylko konkretnych osób, ale całej społeczności szkoły. Pokazujesz, że uczęszczając do nas faktycznie ma się szansę na to, aby czuć się bezpiecznie. Co miesiąc otrzymasz też od nas specjalny newsletter, dostęp do galerii zdjęć i film nagrany przez nasze dzieciaki i dedykowany darczyńcom :) Raz na dwa miesiące zaprosimy też Ciebie lub Twoją firmę na specjalną video-rozmowę live, gdzie poznasz dzieciaki, które dzięki Tobie mają zapewnione posiłki.


wybrano 2 razy

Wybieram

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.