4 540 zł 
z 15 000 zł
30%
zakończona 30.06.2020r
61 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności7

 • W środę 27 maja o godz. 17:00 zapraszamy na nasz FACEBOOK na transmisję wyjątkowego wydarzenia! Wyjątkowego, bo nadawanego z naszej mobilnej sceny!!! Będzie to pierwszy koncert naszego Teatru w plenerze podczas szalejącej epidemii.

  Oczywiście z zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa ;]

  Koniecznie bądźcie z nami :)


  m092435629bb9fae.jpeg

  Czytaj więcej
 • Serdecznie zapraszamy w piątek 15 maja o godzinie 20:00 na naszego FACEBOOKA!

  Tenor Tomasz Maleszewski wykona dla Państwa najpiękniejsze pieśni neapolitańskie, arie operetkowe i piosenki popularne!

  Transmitować będziemy z serca naszego Teatru - Sceny Kamienica po 2 miesiącach od czasowego zamknięcia tego miejsca. ????


  Koncert poświęcony będzie idei pomocy naszemu teatrowi w dobie pandemii.

  --> dołączcie do WYDARZENIA!

  w35fc7b7d50b1957.jpeg

  Czytaj więcej
 • Uwaga, uwaga! Specjalnie dla Wszystkich Darczyńców, wybitna polska skrzypaczka Kinga Augustyn przygotowała specjalną transmisję online swojego koncertu! W czasie jego trwania promować będziemy ideę fundraisingu na rzecz Teatru Scena Kamienica

  Zapraszamy na naszego FACEBOOKA w poniedziałek 11 maja o godz. 21:00 czasu polskiego na ten wyjątkowy recital!

  Dołączcie także do naszego WYDARZENIA i bądźcie na bieżąco!

  Życzymy wiele, wiele zdrowia i uśmiechu na twarzy :)

  t62a30dbec1a60c7.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani! Czasy mamy trudne :( Cała światowa gospodarka boryka się teraz z naprawdę dużymi wyzwaniami i problemami. Wprowadzamy do listy prezentów od naszego teatru dodatkowy - maseczkę ochronną, wykonaną w naszej pracowni krawieckiej. Od tej pory każda osoba, która nas wspomoże kwotą od 35 zł otrzyma pocztą taką maseczkę. Dziękujemy Wam za dotychczasowe datki!!! #razemprzetrwamy mff1039fff034a39.jpeg

  Czytaj więcej
 • Czy wiecie, że w kamienicy przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba znajdowała się niegdyś loża masońska? Więcej o ciekawostkach i tajemnicach zabytkowego gmachu w linku poniżej:


  Czytaj więcej
 • Kochani Darczyńcy! Zobaczcie filmik promujący zrzutkę, przygotowany przez naszych Artystów :)


  Czytaj więcej
 • Kochani! Właśnie wystartowaliśmy z naszą zbiórką! W AKTUALNOŚCIACH pokażemy Wam różne ciekawe foto, nasze nagrania. Na bieżąco raportować będziemy sytuację teatru. Tymczasem zdjęcie fasady naszej siedziby przy ul. Lelewela 15 :)

  #wspieramscenękamienica #damyradę

  cc9ca8bb20e47cbc.jpeg


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Miłośnicy wrocławskiej Sceny Kamienica, Melomani, Teatromani, wszyscy, którym bliskie jest obcowanie z najpiękniejszymi dźwiękami i błyskotliwymi spektaklami komediowymi!

Bieżąca sytuacja, związana z ogólnoświatową pandemią okropnego wroga - wirusa COVID-19, spowodowała liczne zmiany nie tylko w funkcjonowaniu gospodarki światowej, ale także wśród nas - Artystów. Miejsce, którym jest najmniejszy teatr muzyczny we Wrocławiu - Scena Kamienica - od 5 lat stara się dostarczać mnóstwa unikalnych i cieszących się popularnością, uznaniem wydarzeń. W ciągu kilku marcowych dni radosny czas świętowania jubileuszowego sezonu artystycznego 2019/2020 stanął w miejscu, blokując nowe premiery i spektakle, które chciały obejrzeć setki osób. To także smutna wiadomość dla artystów, którym odebrano budowany przez nich "dom" spotkań i jedyną możliwość zarobku, nie wspominając o bieżącym utrzymaniu...

fc5a9eb49cd6d350.jpeg

Ten najtrudniejszy w dziejach naszej historii okres możemy przetrwać wyłącznie dzięki pomocy wszystkich Państwa!

f7652f1a5a62b877.jpeg

Nasz teatr nie może funkcjonować w tym trudnym okresie. Jednakże opłaty bieżące, jak wynajem miejsca w którym dla Was gramy, media, pomoc dla naszych artystów, którzy są w najgorszej sytuacji, zmusza nas do otworzenia zbiórki finansowej. Poczytajcie o naszej działalności, odwiedźcie nasze portale społecznościowe na Facebooku, Instagramie, Youtube i zobaczcie ile do tej pory zrobiliśmy wspaniałych wydarzeń!

h4f4df48e3261b0b.jpeg

Wierzymy, że wspólnie przetrwamy ten nie oczekiwany, trudny dla wszystkich okres, a już niedługo wszyscy spotkamy się na kolejnych koncertach operetkowych, operowych, musicalowych, spektaklach komediowych i wielu innych wydarzeniach przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu. Życzymy Państwu i nam wszystkim wiele, wiele ZDROWIA! PROSIMY - weź udział w akcji #WSPIERAMSCENEKAMIENICA!

Wspierając naszą akcję możecie otrzymać wyjątkowe prezenty!

l48605d110ba68ed.jpeg

Scena Kamienica – jedyny taki teatr we Wrocławiu i jeden z niewielu w Europie.

Od samego początku postawiliśmy sobie za cel prezentację projektów artystycznych, których na próżno szukać w innych instytucjach kultury. Jesteśmy jedyną w mieście sceną kultywującą bogate tradycje operetkowe Wrocławia. Cyklicznie odbywają się u nas Czwartki z Operetką, do których zapraszani są najwybitniejsi artyści z całej Polski. Jesteśmy także gospodarzami we Wrocławiu Krakowskiego Salonu Poezji i Muzyki Anny Dymnej.


Scenę Kamienica do tej pory odwiedziły takie sławy jak: Jerzy Skoczylas, Krystyna Mazurówna, Anna Dymna, Japoński Teatr Wokoui Wah, Małgorzata Walewska, Kałudi Kałudov, Izabela Trojanowska.

x05c6213b18b47dc.jpeg

Przy Scenie Kamienica działa, począwszy od sezonu 16/17 Wrocławski Chór Seniora, który prezentuje liczne programy artystyczne zarówno w siedzibie teatru, jak i podczas wydarzeń specjalnych, prezentując różnorodny repertuar chóralistyki. Tworzymy swego rodzaju centrum Seniora w którym osoby starsze mogą nabyć wiele nowych umiejętności, mierzyć się z artystycznymi wyzwaniami, czy po prostu mile spędzić ze sobą czas.

bff777d4e92196ba.jpeg

Scena Kamienica prezentuje w miesiącu około 10 zróżnicowanych programów, reprezentujących większość stylów i gatunków muzyki, a także spektakle teatralne, kabaretowe i ożywiona działalność edukacyjną. Wszystkie wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale także uznaniem Publiczności. Scenę odwiedzają najwybitniejsi soliści śpiewacy, tancerze, instrumentaliści i aktorzy z Polski oraz zza granicy.

p0becdff03647ba0.jpeg

SPEKTAKL DZIADY CZ. II

"O FORTUNA" Z SUPERWIDOWISKA CARMINA BURANA

we6d6cc7212b9e9e.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 15 zł i więcej
  WSPARCIE BEZ NAGRODY - DZIĘKUJEEEEEEEEEEEEEMY :*. DONATE (without gifts)

  English below:

  FUNDRAISING CONCERT

  rozwiń

  wybrano 13 razy (pozostało 987 z 1000)

  Wybieram
  Wpłać 35 zł i więcej
  MASECZKA OCHRONNA Z NASZEJ PRACOWNI KRAWIECKIEJ + PRZESYŁKA

  Specjalna kategoria nagrody dla naszych darczyńców - czyli stylowe, solidnie wykonane bawełniane maseczki ochronne powstające w naszej pracowni krawieckiej! Każda z nich ma miejsce na zamieszczenie dodatkowego filtra. Wybierając tę nagrodę - wspieracie nas w przetrwaniu pandemii, a jednocześnie stajecie się posiadaczem niezbędnego w tych czasach elementu ubioru :)


  Po wybraniu tej formy upominku uprzejmie prosimy o przesłanie adresu dostawy (list pocztowy) na adres e-mail: [email protected]

  rozwiń

  wybrano 4 razy (pozostało 96 z 100)

  Wybieram
  Wpłać 55 zł i więcej
  BILET - CEGIEŁKA NA DOWOLNE WYDARZENIE TEATRU

  [wpłata 55 zł i więcej]

  #zostańwdomu - oczywiście na ten trudny okres i zaopatrz się w bilet na dowolnie wybrany spektakl lub koncert Teatru Scena Kamienica! Wieczór z operetką, prześmieszny spektakl komediowy, rewiowe show, a może szlagiery polskiej piosenki z dawnych lat? Ty wybierasz dowolne wydarzenie z naszego repertuaru! Każdy taki bilet można wykorzystać na dowolnie wybrany termin w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia naszego magicznego miejsca po epidemii!


  * ten prezent jest elektroniczny. Po dokonaniu wpłaty, niezwłocznie wysyłamy VOUCHER elektroniczny na podany adres mailowy, który można wykorzystać na dowolne wydarzenie odbywające się w Teatrze Scena Kamienica w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia Teatru. Napisz do nas na: [email protected]

  rozwiń

  wybrano 9 razy (pozostało 491 z 500)

  Wybieram
  Wpłać 99 zł i więcej
  ZŁOTY BILET VIP NA DOWOLNE WYDARZENIE TEATRU

  [wpłata 99 zł i więcej]

  #zostańwdomu - oczywiście na ten trudny okres i zaopatrz się w ZŁOTY BILET VIP na dowolnie wybrany spektakl lub koncert Teatru Scena Kamienica! Wieczór z operetką, prześmieszny spektakl komediowy, rewiowe show, a może szlagiery polskiej piosenki z dawnych lat? Zabierz swoją drugą połówkę lub bliską osobę do najmniejszego teatru muzycznego we Wrocławiu, zasiądź w pierwszych rzędach, daj się zaprosić do naszej kawiarenki i spędź udany wieczór. Ty wybierasz dowolne wydarzenie z naszego repertuaru! Każdy takie ZAPROSZENIE można wykorzystać na dowolnie wybrany termin w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia naszego magicznego miejsca po epidemii!


  *ten prezent wysyłamy listem pocztowym od razu po Waszej wpłacie. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki.

  ZŁOTY BILET VIP to elegancki druk, ważny dla dwóch osób, z poczęstunkiem w przerwie w teatralnej kawiarence, który można wykorzystać na dowolne wydarzenie odbywające się w Teatrze Scena Kamienica w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia Teatru.

  rozwiń

  wybrano 13 razy (pozostało 87 z 100)

  Wybieram
  Wpłać 150 zł i więcej
  PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA NADZWYCZAJNE SHOW #POEPIDEMII

  [wpłata 150 zł i więcej]

  #zostańwdomu i wyczekuj wspólnie z nami tego momentu, gdy wszystko wraca do normalności, możesz spotkać się ze znajomymi w ulubionej kafejce, przemierzać kilometry w parkach i lasach, a przede wszystkim uczestniczyć w najlepszych wydarzeniach kulturalnych! Każda epidemia kiedyś się kończy, dlatego my artyści, kreujący dla Was od 5 lat różnorakie wydarzenia, już teraz tworzymy specjalne NADZWYCZAJNE SHOW #POEPIDEMII! Wydarzenie to odbędzie się w tak bardzo wyczekiwanych przez nas czasach "normalności", a w swoim repertuarze zawrze szlagiery operetkowe, musicalowe, przeboje piosenki francuskiej, włoskiej i polskiej oraz show taneczne! Całość przy lampce wybornego wina i z poczęstunkiem podczas przerwy!


  *ten prezent wysyłamy listem pocztowym po ponownym otwarciu Teatru. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki. Termin wydarzenia zostanie ustalony w najbliższym czasie. Zaproszenie ważne jest dla dwóch osób i zawiera poczęstunek lampką wina oraz przekąskami.

  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 47 z 50)

  Wybieram
  Wpłać 1000 zł i więcej
  KRYSZTAŁOWY PAKIET MIŁOŚNIKA TEATRU SCENA KAMIENICA

  [wpłata 1000 zł i więcej]

  #zostańwdomu, ale już dziś zaplanuj swoje życie kulturalne na najbliższy kwartał po ustaniu epidemii! Tym prezentem chcemy w bardzo szczególny sposób podziękować darczyńcom, którzy umożliwiają nam przetrwanie i dalszą działalność. Obejmuje on:

  dostęp do wydarzeń online, wszystkie nasze gadżety, ZŁOTY BILET VIP na wybrane wydarzenie dla dwóch osób z poczęstunkiem w kawiarence, PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA NADZWYCZAJNE SHOW #POEPIDEMII, BEZPŁATNY WSTĘP DLA DWÓCH OSÓB NA WSZYSTKIE WYDARZENIA ODBYWAJĄCE SIĘ W DOWOLNIE WYBRANYM KWARTALE PODCZAS SEZONU ARTYSTYCZNEGO.

  Tym samym, możecie uczestniczyć w blisko 16 zróżnicowanych wydarzeniach naszego teatru!


  *ten prezent wysyłamy paczką pocztową lub przesyłką paczkomatową od razu po Waszej wpłacie. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki

  rozwiń

  (pozostało 10 z 10)

  Wybieram
  Wpłać 5000 zł i więcej
  TWOJE WYDARZENIE W TEATRZE SCENA KAMIENICA

  [wpłata 5000 zł i więcej]

  #zostańwdomu, ale po wszystkim zaproś swoich 100 znajomych, rodzinę, bądź współpracowników na wybrane wydarzenie z repertuaru naszego Teatru!!! W ramach tego prezentu przygotowujemy wydarzenie tylko dla Ciebie i Twoich Gości. W przerwie dla każdego lampka szampana. Wybierać możecie wśród naszych najlepszych tytułów:

  MILORD DE PARIS - spektakl komediowy z piosenką francuską i show tanecznymGALA WIEDEŃSKA - koncert z najpiękniejszymi ariami, duetami, walcami, polkami i marszami wiedeńskich kompozytorówEROTYKI - BAJKI DLA DOROSŁYCH - słuchowisko z najbardziej pikantnymi fragmentami polskiej poezji, przeplatane pokazem ognistej burleskiWĘGIERSKIE CZARDASZE I TAŃCE - jedyny taki koncert w którym można usłyszeć wszystkie czardasze operetkowe, instrumentalne i taneczne


  *realizację tego prezentu ustalamy wspólnie z Wpłacającym. Znajdujemy dogodny termin wydarzenia, ustalamy wszelkie szczegóły i spotykamy się na specjalnym dedykowanym spektaklu lub koncercie :-)

  rozwiń

  (pozostało 5 z 5)

  Wybieram
  Wpłać 45 zł i więcej
  ZESTAW UŻYTKOWYCH GADŻETÓW Z WYSYŁKĄ

  [wpłata 40 zł i więcej]

  #zostańwdomu, napij się swojej ulubionej kawy lub herbaty z naszego kubka, prezentującego fotosy z naszych spektakli, rozwiąż krzyżówkę teatralnym długopisem, czy zrób zakupy w myśl #eko z naszą wytrzymałą torbą bawełnianą z długim uchem! Jest to zestaw naszych gadżetów, które z pewnością przydadzą się w codziennym życiu, a zwłaszcza umilą okres kwarantanny :-)


  *ten prezent wysyłamy paczką pocztową lub przesyłką paczkomatową od razu po Waszej wpłacie. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki

  rozwiń

  wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłaty 61

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nagrody / oferty

Wpłać 15 zł i więcej
WSPARCIE BEZ NAGRODY - DZIĘKUJEEEEEEEEEEEEEMY :*. DONATE (without gifts)

English below:

FUNDRAISING CONCERT

rozwiń

wybrano 13 razy (pozostało 987 z 1000)

Wybieram
Wpłać 35 zł i więcej
MASECZKA OCHRONNA Z NASZEJ PRACOWNI KRAWIECKIEJ + PRZESYŁKA

Specjalna kategoria nagrody dla naszych darczyńców - czyli stylowe, solidnie wykonane bawełniane maseczki ochronne powstające w naszej pracowni krawieckiej! Każda z nich ma miejsce na zamieszczenie dodatkowego filtra. Wybierając tę nagrodę - wspieracie nas w przetrwaniu pandemii, a jednocześnie stajecie się posiadaczem niezbędnego w tych czasach elementu ubioru :)


Po wybraniu tej formy upominku uprzejmie prosimy o przesłanie adresu dostawy (list pocztowy) na adres e-mail: [email protected]

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 96 z 100)

Wybieram
Wpłać 55 zł i więcej
BILET - CEGIEŁKA NA DOWOLNE WYDARZENIE TEATRU

[wpłata 55 zł i więcej]

#zostańwdomu - oczywiście na ten trudny okres i zaopatrz się w bilet na dowolnie wybrany spektakl lub koncert Teatru Scena Kamienica! Wieczór z operetką, prześmieszny spektakl komediowy, rewiowe show, a może szlagiery polskiej piosenki z dawnych lat? Ty wybierasz dowolne wydarzenie z naszego repertuaru! Każdy taki bilet można wykorzystać na dowolnie wybrany termin w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia naszego magicznego miejsca po epidemii!


* ten prezent jest elektroniczny. Po dokonaniu wpłaty, niezwłocznie wysyłamy VOUCHER elektroniczny na podany adres mailowy, który można wykorzystać na dowolne wydarzenie odbywające się w Teatrze Scena Kamienica w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia Teatru. Napisz do nas na: [email protected]

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 491 z 500)

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
ZŁOTY BILET VIP NA DOWOLNE WYDARZENIE TEATRU

[wpłata 99 zł i więcej]

#zostańwdomu - oczywiście na ten trudny okres i zaopatrz się w ZŁOTY BILET VIP na dowolnie wybrany spektakl lub koncert Teatru Scena Kamienica! Wieczór z operetką, prześmieszny spektakl komediowy, rewiowe show, a może szlagiery polskiej piosenki z dawnych lat? Zabierz swoją drugą połówkę lub bliską osobę do najmniejszego teatru muzycznego we Wrocławiu, zasiądź w pierwszych rzędach, daj się zaprosić do naszej kawiarenki i spędź udany wieczór. Ty wybierasz dowolne wydarzenie z naszego repertuaru! Każdy takie ZAPROSZENIE można wykorzystać na dowolnie wybrany termin w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia naszego magicznego miejsca po epidemii!


*ten prezent wysyłamy listem pocztowym od razu po Waszej wpłacie. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki.

ZŁOTY BILET VIP to elegancki druk, ważny dla dwóch osób, z poczęstunkiem w przerwie w teatralnej kawiarence, który można wykorzystać na dowolne wydarzenie odbywające się w Teatrze Scena Kamienica w ciągu 12 miesięcy od ponownego otwarcia Teatru.

rozwiń

wybrano 13 razy (pozostało 87 z 100)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA NADZWYCZAJNE SHOW #POEPIDEMII

[wpłata 150 zł i więcej]

#zostańwdomu i wyczekuj wspólnie z nami tego momentu, gdy wszystko wraca do normalności, możesz spotkać się ze znajomymi w ulubionej kafejce, przemierzać kilometry w parkach i lasach, a przede wszystkim uczestniczyć w najlepszych wydarzeniach kulturalnych! Każda epidemia kiedyś się kończy, dlatego my artyści, kreujący dla Was od 5 lat różnorakie wydarzenia, już teraz tworzymy specjalne NADZWYCZAJNE SHOW #POEPIDEMII! Wydarzenie to odbędzie się w tak bardzo wyczekiwanych przez nas czasach "normalności", a w swoim repertuarze zawrze szlagiery operetkowe, musicalowe, przeboje piosenki francuskiej, włoskiej i polskiej oraz show taneczne! Całość przy lampce wybornego wina i z poczęstunkiem podczas przerwy!


*ten prezent wysyłamy listem pocztowym po ponownym otwarciu Teatru. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki. Termin wydarzenia zostanie ustalony w najbliższym czasie. Zaproszenie ważne jest dla dwóch osób i zawiera poczęstunek lampką wina oraz przekąskami.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 47 z 50)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
KRYSZTAŁOWY PAKIET MIŁOŚNIKA TEATRU SCENA KAMIENICA

[wpłata 1000 zł i więcej]

#zostańwdomu, ale już dziś zaplanuj swoje życie kulturalne na najbliższy kwartał po ustaniu epidemii! Tym prezentem chcemy w bardzo szczególny sposób podziękować darczyńcom, którzy umożliwiają nam przetrwanie i dalszą działalność. Obejmuje on:

dostęp do wydarzeń online, wszystkie nasze gadżety, ZŁOTY BILET VIP na wybrane wydarzenie dla dwóch osób z poczęstunkiem w kawiarence, PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA NADZWYCZAJNE SHOW #POEPIDEMII, BEZPŁATNY WSTĘP DLA DWÓCH OSÓB NA WSZYSTKIE WYDARZENIA ODBYWAJĄCE SIĘ W DOWOLNIE WYBRANYM KWARTALE PODCZAS SEZONU ARTYSTYCZNEGO.

Tym samym, możecie uczestniczyć w blisko 16 zróżnicowanych wydarzeniach naszego teatru!


*ten prezent wysyłamy paczką pocztową lub przesyłką paczkomatową od razu po Waszej wpłacie. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki

rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wybieram
Wpłać 5000 zł i więcej
TWOJE WYDARZENIE W TEATRZE SCENA KAMIENICA

[wpłata 5000 zł i więcej]

#zostańwdomu, ale po wszystkim zaproś swoich 100 znajomych, rodzinę, bądź współpracowników na wybrane wydarzenie z repertuaru naszego Teatru!!! W ramach tego prezentu przygotowujemy wydarzenie tylko dla Ciebie i Twoich Gości. W przerwie dla każdego lampka szampana. Wybierać możecie wśród naszych najlepszych tytułów:

MILORD DE PARIS - spektakl komediowy z piosenką francuską i show tanecznymGALA WIEDEŃSKA - koncert z najpiękniejszymi ariami, duetami, walcami, polkami i marszami wiedeńskich kompozytorówEROTYKI - BAJKI DLA DOROSŁYCH - słuchowisko z najbardziej pikantnymi fragmentami polskiej poezji, przeplatane pokazem ognistej burleskiWĘGIERSKIE CZARDASZE I TAŃCE - jedyny taki koncert w którym można usłyszeć wszystkie czardasze operetkowe, instrumentalne i taneczne


*realizację tego prezentu ustalamy wspólnie z Wpłacającym. Znajdujemy dogodny termin wydarzenia, ustalamy wszelkie szczegóły i spotykamy się na specjalnym dedykowanym spektaklu lub koncercie :-)

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram
Wpłać 45 zł i więcej
ZESTAW UŻYTKOWYCH GADŻETÓW Z WYSYŁKĄ

[wpłata 40 zł i więcej]

#zostańwdomu, napij się swojej ulubionej kawy lub herbaty z naszego kubka, prezentującego fotosy z naszych spektakli, rozwiąż krzyżówkę teatralnym długopisem, czy zrób zakupy w myśl #eko z naszą wytrzymałą torbą bawełnianą z długim uchem! Jest to zestaw naszych gadżetów, które z pewnością przydadzą się w codziennym życiu, a zwłaszcza umilą okres kwarantanny :-)


*ten prezent wysyłamy paczką pocztową lub przesyłką paczkomatową od razu po Waszej wpłacie. Po wpłaceniu środków prosimy o maila na adres: [email protected] z danymi odbiorcy przesyłki

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Nasi użytkownicy założyli

879 743 zrzutki

i zebrali

809 763 794 zł

A ty na co dziś zbierasz?