4 540 zł 
z 15 000
30%
zakończona 30.06.2020r
61 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności7

 • W środę 27 maja o godz. 17:00 zapraszamy na nasz FACEBOOK na transmisję wyjątkowego wydarzenia! Wyjątkowego, bo nadawanego z naszej mobilnej sceny!!! Będzie to pierwszy koncert naszego Teatru w plenerze podczas szalejącej epidemii.

  Oczywiście z zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa ;]

  Koniecznie bądźcie z nami :)


  m092435629bb9fae.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Serdecznie zapraszamy w piątek 15 maja o godzinie 20:00 na naszego FACEBOOKA!

  Tenor Tomasz Maleszewski wykona dla Państwa najpiękniejsze pieśni neapolitańskie, arie operetkowe i piosenki popularne!

  Transmitować będziemy z serca naszego Teatru - Sceny Kamienica po 2 miesiącach od czasowego zamknięcia tego miejsca. ????


  Koncert poświęcony będzie idei pomocy naszemu teatrowi w dobie pandemii.

  --> dołączcie do WYDARZENIA!

  w35fc7b7d50b1957.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Uwaga, uwaga! Specjalnie dla Wszystkich Darczyńców, wybitna polska skrzypaczka Kinga Augustyn przygotowała specjalną transmisję online swojego koncertu! W czasie jego trwania promować będziemy ideę fundraisingu na rzecz Teatru Scena Kamienica

  Zapraszamy na naszego FACEBOOKA w poniedziałek 11 maja o godz. 21:00 czasu polskiego na ten wyjątkowy recital!

  Dołączcie także do naszego WYDARZENIA i bądźcie na bieżąco!

  Życzymy wiele, wiele zdrowia i uśmiechu na twarzy :)

  t62a30dbec1a60c7.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani! Czasy mamy trudne :( Cała światowa gospodarka boryka się teraz z naprawdę dużymi wyzwaniami i problemami. Wprowadzamy do listy prezentów od naszego teatru dodatkowy - maseczkę ochronną, wykonaną w naszej pracowni krawieckiej. Od tej pory każda osoba, która nas wspomoże kwotą od 35 zł otrzyma pocztą taką maseczkę. Dziękujemy Wam za dotychczasowe datki!!! #razemprzetrwamy mff1039fff034a39.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Czy wiecie, że w kamienicy przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba znajdowała się niegdyś loża masońska? Więcej o ciekawostkach i tajemnicach zabytkowego gmachu w linku poniżej:


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani Darczyńcy! Zobaczcie filmik promujący zrzutkę, przygotowany przez naszych Artystów :)


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Kochani! Właśnie wystartowaliśmy z naszą zbiórką! W AKTUALNOŚCIACH pokażemy Wam różne ciekawe foto, nasze nagrania. Na bieżąco raportować będziemy sytuację teatru. Tymczasem zdjęcie fasady naszej siedziby przy ul. Lelewela 15 :)

  #wspieramscenękamienica #damyradę

  cc9ca8bb20e47cbc.jpeg


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Miłośnicy wrocławskiej Sceny Kamienica, Melomani, Teatromani, wszyscy, którym bliskie jest obcowanie z najpiękniejszymi dźwiękami i błyskotliwymi spektaklami komediowymi!

Bieżąca sytuacja, związana z ogólnoświatową pandemią okropnego wroga - wirusa COVID-19, spowodowała liczne zmiany nie tylko w funkcjonowaniu gospodarki światowej, ale także wśród nas - Artystów. Miejsce, którym jest najmniejszy teatr muzyczny we Wrocławiu - Scena Kamienica - od 5 lat stara się dostarczać mnóstwa unikalnych i cieszących się popularnością, uznaniem wydarzeń. W ciągu kilku marcowych dni radosny czas świętowania jubileuszowego sezonu artystycznego 2019/2020 stanął w miejscu, blokując nowe premiery i spektakle, które chciały obejrzeć setki osób. To także smutna wiadomość dla artystów, którym odebrano budowany przez nich "dom" spotkań i jedyną możliwość zarobku, nie wspominając o bieżącym utrzymaniu...

fc5a9eb49cd6d350.jpeg

Ten najtrudniejszy w dziejach naszej historii okres możemy przetrwać wyłącznie dzięki pomocy wszystkich Państwa!

f7652f1a5a62b877.jpeg

Nasz teatr nie może funkcjonować w tym trudnym okresie. Jednakże opłaty bieżące, jak wynajem miejsca w którym dla Was gramy, media, pomoc dla naszych artystów, którzy są w najgorszej sytuacji, zmusza nas do otworzenia zbiórki finansowej. Poczytajcie o naszej działalności, odwiedźcie nasze portale społecznościowe na Facebooku, Instagramie, Youtube i zobaczcie ile do tej pory zrobiliśmy wspaniałych wydarzeń!

h4f4df48e3261b0b.jpeg

Wierzymy, że wspólnie przetrwamy ten nie oczekiwany, trudny dla wszystkich okres, a już niedługo wszyscy spotkamy się na kolejnych koncertach operetkowych, operowych, musicalowych, spektaklach komediowych i wielu innych wydarzeniach przy ul. Lelewela 15 we Wrocławiu. Życzymy Państwu i nam wszystkim wiele, wiele ZDROWIA! PROSIMY - weź udział w akcji #WSPIERAMSCENEKAMIENICA!

Wspierając naszą akcję możecie otrzymać wyjątkowe prezenty!

l48605d110ba68ed.jpeg

Scena Kamienica – jedyny taki teatr we Wrocławiu i jeden z niewielu w Europie.

Od samego początku postawiliśmy sobie za cel prezentację projektów artystycznych, których na próżno szukać w innych instytucjach kultury. Jesteśmy jedyną w mieście sceną kultywującą bogate tradycje operetkowe Wrocławia. Cyklicznie odbywają się u nas Czwartki z Operetką, do których zapraszani są najwybitniejsi artyści z całej Polski. Jesteśmy także gospodarzami we Wrocławiu Krakowskiego Salonu Poezji i Muzyki Anny Dymnej.


Scenę Kamienica do tej pory odwiedziły takie sławy jak: Jerzy Skoczylas, Krystyna Mazurówna, Anna Dymna, Japoński Teatr Wokoui Wah, Małgorzata Walewska, Kałudi Kałudov, Izabela Trojanowska.

x05c6213b18b47dc.jpeg

Przy Scenie Kamienica działa, począwszy od sezonu 16/17 Wrocławski Chór Seniora, który prezentuje liczne programy artystyczne zarówno w siedzibie teatru, jak i podczas wydarzeń specjalnych, prezentując różnorodny repertuar chóralistyki. Tworzymy swego rodzaju centrum Seniora w którym osoby starsze mogą nabyć wiele nowych umiejętności, mierzyć się z artystycznymi wyzwaniami, czy po prostu mile spędzić ze sobą czas.

bff777d4e92196ba.jpeg

Scena Kamienica prezentuje w miesiącu około 10 zróżnicowanych programów, reprezentujących większość stylów i gatunków muzyki, a także spektakle teatralne, kabaretowe i ożywiona działalność edukacyjną. Wszystkie wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale także uznaniem Publiczności. Scenę odwiedzają najwybitniejsi soliści śpiewacy, tancerze, instrumentaliści i aktorzy z Polski oraz zza granicy.

p0becdff03647ba0.jpeg

SPEKTAKL DZIADY CZ. II

"O FORTUNA" Z SUPERWIDOWISKA CARMINA BURANA

we6d6cc7212b9e9e.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 049 zrzutek

i zebrali

833 199 731 zł

A ty na co dziś zbierasz?