id: grg54s

Pomoc w leczeniu i rehabilitacji młodego piłkarza Włókniarz Pabianice

Pomoc w leczeniu i rehabilitacji młodego piłkarza Włókniarz Pabianice

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 173 440 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

  • Dzięki całej załodze z OIOM CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Norbert nie przebywa już na intensywnej terapii i trwa dalsze leczenie białaczki na oddziale onkologii (gdzie również pracują wspaniali lekarze i pielęgniarki pod skrzydłami wspaniałej Pani ordynator i Kierownika Kliniki Pana Profesora Wojciecha Młynarskiego).n417c57bb034ffd1.jpegDziękujemy serdecznie za okazaną pomoc która pozwoli na dalsze leczenie i rehabilitacje również po zakończeniu leczenia oraz powrót na treningi do swojego klubu Włókniarz Pabianice .Pomimo jeszcze długiej i jak dotąd wyboistej drogi nie tracimy nadziei że będzie dobrze.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc dla naszego kochanego synka Norberta. Wielkiego pasjonaty sportu, od 2016 roku piłkarza klubu Włókniarz Pabianice. W dniu 22.07.2020 zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną, po pobraniu szpiku okazało się, że musi być natychmiast wdrożone leczenie chemioterapią, bo szpik przestawał produkować krew. Nie mieliśmy czasu, od razu rozpoczęliśmy protokół leczenia. Syn miał duża siłę i odwagę na podjęcie tego wyzwania, zapytał wówczas: "Mamo czy będę mógł grać jeszcze w piłkę?”. Podczas leczenia dziękował lekarzom za każde badanie, każde pobranie krwi każdą podłączona kroplówkę z lekiem pomimo obolałych rąk od nakłuć igieł. Po pięciu podanych chemiach jego organizm zaczął odmawiać, syn trafił na oddział intensywnej terapii, z powodu neurotoksyczności i obrzęku mózgu. Potrzebna jest i będzie intensywna rehabilitacja , leczenie oraz pomoc w nauczaniu. Protokół leczenia białaczki limfoblastycznej trwa minimum 2 lata (w tym 7 miesięcy w szpitalu) jeśli wszystko przebiega zgodnie z planem . Serdecznie prosimy o każde nawet najmniejsze wsparcie.


W zaistniałej sytuacji cały klub Włókniarz Pabianice, w którym panuje niesłychanie rodzinna atmosfera prosi o pomoc i datki. Mobilizacja społeczności piłkarskiej pozwoliła nam zebrać kilka drogocennych pamiątek, koszulek, które klub w niedługim czasie wystawi na licytacje, będzie można je śledzić na stronie klubowej na Facebooku. Pieniądze oczywiście zostaną przekazane na leczenie Norbiego. Pozwólmy naszemu dzielnemu zawodnikowi wrócić na boiska i spełniać swoje marzenia. Norbert, pamiętaj, że cała Twoja rodzina, przyjaciele oraz cała "zielona" wspólnota Włókniarza Cię wspiera! Czekamy na Ciebie na boisku!https://www.zyciepabianic.pl/informacje/pabianice/turniej-pilkarski-dla-norbiego-10-letni-pilkarz-wlokniarza-walczy-z-nowotworem.html


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1070

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora