Pomoc w leczeniu młodego piłkarza - Norberta Bieleckiego ID: grg54s

Pomoc w leczeniu młodego piłkarza - Norberta Bieleckiego ID: grg54s

73 014 zł z 100 000 zł

73%

73 014 zł

73 014 zł

z 100 000 zł

18 dni

18 dni

do końca

1059

1059

wspierających
73%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Dzięki całej załodze z OIOM CSK Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Norbert nie przebywa już na intensywnej terapii i trwa dalsze leczenie białaczki na oddziale onkologii (gdzie również pracują wspaniali lekarze i pielęgniarki pod skrzydłami wspaniałej Pani ordynator i Kierownika Kliniki Pana Profesora Wojciecha Młynarskiego).n417c57bb034ffd1.jpegDziękujemy serdecznie za okazaną pomoc która pozwoli na dalsze leczenie i rehabilitacje oraz powrót na treningi do swojego klubu Włókniarz Pabianice .

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc dla naszego kochanego synka Norberta. Wielkiego pasjonaty sportu, od 2016 roku piłkarza klubu Włókniarz Pabianice. W dniu 22.07.2020 zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną, po pobraniu szpiku okazało się, że musi być natychmiast wdrożone leczenie chemioterapią, bo szpik przestawał produkować krew. Nie mieliśmy czasu uwierzyliśmy w protokół leczenia który obowiązuje teraz w Europie. Syn miał duża siłę i odwagę na podjęcie tego wyzwania, zapytał wówczas: "Mamo czy będę mógł grać jeszcze w piłkę?”. Podczas leczenia dziękował lekarzom za każde badanie, każde pobranie krwi każdą podłączona kroplówkę z lekiem pomimo obolałych rąk od nakłuć igieł. Po pięciu podanych chemiach jego organizm zaczął odmawiać, syn trafił na oddział intensywnej terapii, na której jest do dziś z powodu neurotoksyczności i obrzęku mózgu. Potrzebna jest teraz intensywna rehabilitacja. Serdecznie prosimy o każde nawet najmniejsze wsparcie.


W zaistniałej sytuacji cały klub Włókniarz Pabianice, w którym panuje niesłychanie rodzinna atmosfera prosi o pomoc i datki. Mobilizacja społeczności piłkarskiej pozwoliła nam zebrać kilka drogocennych pamiątek, koszulek, które klub w niedługim czasie wystawi na licytacje, będzie można je śledzić na stronie klubowej na Facebooku. Pieniądze oczywiście zostaną przekazane na leczenie Norbiego. Pozwólmy naszemu dzielnemu zawodnikowi wrócić na boiska i spełniać swoje marzenia. Norbert, pamiętaj, że cała Twoja rodzina, przyjaciele oraz cała "zielona" wspólnota Włókniarza Cię wspiera! Czekamy na Ciebie na boisku!


https://www.zyciepabianic.pl/informacje/pabianice/norbert-bielecki-w-ciezkim-stanie-na-oddziale-intensywnej-terapii-chlopiec-walczy-ale-potrzebna-jest-rehabilitacja.html


https://www.zyciepabianic.pl/informacje/pabianice/turniej-pilkarski-dla-norbiego-10-letni-pilkarz-wlokniarza-walczy-z-nowotworem.html


Wpłacający1059

JL
Jakub Lijek
10 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
GZ
GLKS Zawisza Rzgów
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
KG
Kuba G
1 000 zł
ED
Elwira Damaz
500 zł
T
TRENER
500 zł
J
Jarek
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze22

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 491 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?