id: grx36c

POMOC DLA TOMKA O LEPSZE ŻYCIE

POMOC DLA TOMKA O LEPSZE ŻYCIE

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
18 211 zł z 20 000 zł
91%
zakończona 31.01.2020r
200 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

x6ad391e07b244f3.jpegDzień 28 września zapowiadał się dla Nas jak każdy inny dzień. Nikt nawet nie podejrzewał jak zakończy się ten sobotni wieczór..

Mój Mąż jak zwykle wyszedł do pobliskiego sklepu pod którym został dotkliwie pobity przez przypadkową grupę osób. Kolejne 4 tygodnie były dla Nas bardzo ciężkie, Tomek walczył o życie. W tym czasie doszło do zatrzymania akcji serca, lekarzom cudem udało się przywrócić funkcje życiowe. Mąż został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej podczas której doznał ostrego zapalenia płuc.

Skutki pobicia okazały się poważniejsze niż przypuszczaliśmy... Uraz mózgowo-czaszkowy przez który stracił pamięć, zdarza się że nie poznaje mnie, swoich córek i rodziny.

Została złamana żuchwa z obu stron przez którą czeka Go operacja. Tomek niedawno przeszedł operacje składania nogi, którą musieli na nowo złamać, ponieważ wcześniej nie było możliwości z powodu przebywania mojego męża na Oddziale Intensywnej Terapii. Doznał również padaczki pourazowej. Od 4 listopada znajduje się na Oddziale Chirurgicznym na którym jest stale unieruchomiony w łóżku, stracił samodzielność. Potrzebuje drugiej osoby do pomocy w nakarmieniu i higienie osobistej.

Na dzień dzisiejszy Jego mózg jest uszkodzony w 80 procentach przez który zostanie osobą niepełnosprawną. Chcemy z tym walczyć, dlatego potrzebna jest bardzo kosztowna rehabilitacja pod stałym nadzorem specjalistów.

Chyba nie ma takich słów, które są w stanie opisać jak czuje się żona, która bezsilnie patrzy na ogromne cierpienie swojego, bezbronnego, przykutego do łóżka męża. Mój mąż chce walczyć! Chce walczyć o powrót do sprawności, powrót do Nas, do dzieci, do życia. W imieniu Tomka chce prosić Wszystkich o pomoc. Każda kwota ma dla Nas ogromne znaczenie.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!

x81c69e74a0bce78.jpeg

Wpłacający 200

KI
koleżanki i koledzy z BONDUELLE RUCHOCICE
1 450 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
LG
LO Grodzisk Wlkp
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
W
walkowiak.patryk
511,60 zł
P
Piotr
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
PG
P1 GROSZ
300 zł
O
Od sąsiadek z naprzeciwka
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • AM
  Agnieszka Maluśka

  Wracaj Tomasz do zdrowia

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  szybkiego powrotu do zdrowia!

  200 zł
 • Mariola Morawska

  Bardzo prosimy WSZYSTKICH znajomych Tomka,oraz tych,którzy nie znają go osobiście lub znają Tomka tylko z opowieści bądź słyszeli o tej tragedii..o każda, nawet najmniejsza wpłatę, która dla nas nie znaczy wiele, lecz dla jego rodziny to malutki krok do przodu w tej ciężkiej drodze do polepszenia sytuacji Męża i ojca.. Przesyłamy najcieplejsze życzenia całej rodzinie ,oraz wytrwałości w dążeniu do celu! Mariola i Patryk:* ♡

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 200 zrzutek

i zebrali

377 857 294 zł

A ty na co dziś zbierasz?