id: gs9y5f

Na wakacyjne obozy dla niepełnosprawnych oraz dzieci

Na wakacyjne obozy dla niepełnosprawnych oraz dzieci

1 008 zł 
z 4 000 zł
25%
zakończona 21.06.2020r
11 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Grupa studentów z krakowskich uczelni: Kasia Nowak (UP JP II), Katarzyna Chajduła (Ignatianum), Magdalena Grabek (UJ), Weronika Błaż (Ignatianum), Weronika Duda (Ignatianum), Hubert Szczęch oraz Karol Cygan SJ (Ignatianum) podejmuje działanie o charakterze wolontariackim w projekcie Tomsk2020 we współpracy z Jezuickim Centrum Społecznym „W Akcji”.


Zobacz: https://www.wakcji.org


Inicjatywa powstała na prośbę polskich misjonarzy Towarzystwa Jezusowego pracujących na co dzień w Tomsku, na Syberii. Obejmuje ona organizację letnich turnusów wakacyjnych dla niepełnosprawnych oraz dzieci z miejscowej parafii.


Realizacja projektu odbywa się w dwóch etapach. Pierwszym jest wielomiesięczne przygotowanie grupy do wyjazdu, drugim sam wyjazd oraz wypełnianie powierzonej misji.


Projekt Tomsk2020 wymaga od wolontariuszy zorganizowania szeregu akcji charytatywnych w celu zgromadzenia środków potrzebnych na organizację wspomnianych obozów wakacyjnych. Jedną z nich jest ta zbiórka.


Zebrane pieniądze będą przeznaczone na organizację wakacyjnych turnusów w Tomsku oraz wsparcie ośrodków które zajmują się opieką niepełnosprawnych.


Gdyby projekt nie mógł się odbyć z powodu pandemii w bieżącym roku, zgromadzone środki zostaną przekazane na projekt Tomsk2021.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

Wpłaty 11

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody / oferty

Wpłać 100 zł i więcej
Książka "Rozeznawanie duchowe"
rozwiń
Wpłać 100 zł i więcej
Książka "Bóg w wielkim mieście"
rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

879 829 zrzutek

i zebrali

809 891 711 zł

A ty na co dziś zbierasz?