id: gsxa2g

Wesprzyj Dominikę Radwańską w budowie przestrzeni warsztatowej na satsangi, Pracę w Polu i inne spotkania nie z tego świata!

Wesprzyj Dominikę Radwańską w budowie przestrzeni warsztatowej na satsangi, Pracę w Polu i inne spotkania nie z tego świata!

6 656 zł 
z 130 000 zł
5%
74 dni do końca
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj

 

Dziękuję, że jesteś.

Nie spotykamy się przypadkiem. We Wszechświecie przypadki nie istnieją i wszystko ma głęboki sens – przekonałam się o tym na własnej skórze tak wiele razy, że jestem już wolna od niepewności, strachu i postrzegania sprawczości w jakiejkolwiek rzeczy z tego świata.

 

Kilka lat temu pojawiła się u mnie wizja przestrzeni warsztatowej, którą porzuciłam, by odkryć, że nie potrzebuję niczego oprócz samej siebie do doświadczenia osobistego spełnienia, a przy okazji tworzenia naprawdę wielkich rzeczy, które zmieniają świat.

Tak naprawdę każda myśl o tym, że będę coś robić dopiero wtedy, gdy… to złudzenie, które więzi na zawsze w poczuciu niespełnienia i jest tylko pretekstem, by nic się nie zmieniło.


A u mnie już się zmieniło.

Wszystko się zmieniło.

I teraz, będąc wolną od złudzeń odkrywam, że prawda brzmi: bardzo chcę tej przestrzeni warsztatowej.

 

Niedawno doświadczyłam specyficznego uczucia – pierwszy raz od bardzo dawna. Kiedy weszłam w nie głębiej, odkryłam, że prowadzi ono do tamtej wizji, w której na moim ranczo, obok domu, stoi całoroczna, ekskluzywna altana, w której odbywają się warsztaty, satsangi i inne spotkania, które teraz prowadzę w swoim salonie albo w ogrodzie.

 

„To jest ten moment, w którym poproszę o pomoc” – uświadomiłam sobie, że oto odzywa się Wewnętrzny Głos, Któremu ufam bezgranicznie i Który przybiera na sile, gdy czuję się zagubiona w jakimkolwiek temacie. Nie myśl, że fantazjuję – im bardziej zdeterminowana na pozostawanie szczerą, autentyczną i uczciwą się staję – tym On staje się bardziej realny, namacalny i nie do przeoczenia, mimo oczywistego braku fizyczności.

 

Kochani, nie wiem co z tego wyjdzie, nie mam pojęcia ilu z Was zajrzy na tę zbiórkę, ilu poczuje impuls do tego, żeby wesprzeć finansowo projekt, zwany „przestrzenią warsztatową” w Natural Road Ranch. Wiem, że cokolwiek się nie wydarzy – wydarzy się najlepiej dla nas wszystkich. Ja ze swojej, czyli Dominiki, strony proszę o to, byś nie powstrzymywał odruchu wsparcia finansowego, jeśli taki się u Ciebie pojawi. Do niczego się nie zmuszaj, podążaj za własnym Głosem, Który nie ty wytwarzasz, ale ty go „słyszysz” poprzez bardzo specyficzny rodzaj czucia, trochę przypominający ruch sumienia.

 

Już jestem ogromnie wdzięczna za wszystkie wpłaty.

A suma do zebrania to 130 000 zł, na które daję sobie czas do wiosny 2021.

Wtedy, mam nadzieję, stanie cudowna, całoroczna altana, w której będą się dziać cuda, bo one są zawsze, ale to zawsze odpowiedzią na Prawdę.

 

Z miłością

Dominika Radwańska

Dużo ode mnie dla Ciebie na www.szalonaalewolna.pl


Wesprzyj, podziel się linkiem do zrzutki albo materiałami z mojej strony (z Czytelni lub z Kącika Video) - DZIĘKUJĘ.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 38

 
Dane ukryte
2 000 zł
KK
Krzysztof Kruk
1 000 zł
M
Monika
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
DS
Dorota Słysz
200 zł
JG
Joanna Górniak
200 zł
W
Wojtek
200 zł
AN
Agnieszka Nes.
150 zł
JP
Justyna Popieko
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

750 931 zrzutek

i zebrali

540 161 326 zł

A ty na co dziś zbierasz?