id: gt9yrr

Obejrzyj koncert i pomóż Arturowi :)

Obejrzyj koncert i pomóż Arturowi :)

Opis zrzutki

Już po raz szósty uczniowie Tam Tan Studio Tańca Jazzowego oraz Goście wystąpią dla Państwa na koncercie charytatywnym dla Artura Korczyńskiego. 💕 Tym razem on-line!🤩 🤩 🤩


TAN dla Artura to zawsze wyjątkowe wydarzenie. 🌹 Mobilizujemy się w licznym gronie osób, którym zależy, by zrobić coś dobrego - zapewnić tak bardzo potrzebną pomoc. 🎁 Dla nas jest to również okazja do zaprezentowania postępów i przeniesienia Was - Widzów - na chwilę do świata tańca i muzyki. 🎼

Zapraszamy Was do obejrzenia efektów naszej pracy i wsparcia inicjatywy 🤗


Wpłacając na konto zrzutki, widzowie koncertu stają się darczyńcami. Uzyskane środki finansowe są przeznaczone na leczenie i rehabilitację ciężko chorego Artura. 


Artur był pełnym życia chłopcem do dnia wypadku. W listopadzie 2001 roku jako dziewiętnastoletni już chłopak, spędzał popołudnie wraz ze znajomymi w mieszkaniu na siódmym piętrze. Postanowili wyjść na balkon na papierosa, kilku usiadło na barierce. Wszyscy byli w samych skarpetkach. Chwila nieuwagi wystarczyła, by Artur stracił równowagę i spadł.

Cudem przeżył, jednak jego obrażenia były rozległe. Po pewnym czasie zaczął powoli reagować na bodźce. Dziś Artur wraca do zdrowia, co potwierdzają lekarze specjaliści. Tylko dalsza intensywna rehabilitacja daje szansę na jego częściowe usamodzielnienie. Trudno przewidzieć, do jakiego stanu uda się doprowadzić mężczyznę, ale osiągnięte rezultaty dają coraz większą nadzieję i motywację do dalszej pracy. Wciąż jednak potrzebna jest rehabilitacja, wózek, stół pionizacyjny, łóżko i materac przeciwodleżynowy, leki oraz wiele innych rzeczy, które niestety są bardzo kosztowne. Dlatego też co roku wspieramy Artura poprzez koncert charytatywny, mamy nadzieję, że do nas dołączycie. :)


O wysokości wpłaty decydujecie Wy - będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

 

Więcej informacji o Arturze znajdziecie na profilu: 

https://www.facebook.com/artek.korczynski/?fref=ts


Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy, które będziemy sukcesywnie dodawać do playlisty:

bit.ly/TANdlaArturaOnline

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 47

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

688 310 zrzutek

i zebrali

451 820 441 zł

A ty na co dziś zbierasz?