#PomagaMy zbiórka na szpital w Kutnie ID: gtak34

#PomagaMy zbiórka na szpital w Kutnie ID: gtak34

302 zł z 1 000 zł

30%

302 zł

302 zł

z 1 000 zł

zakończona

zakończona

10.05.2020r

4

4

wspierających
30%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Na całym świecie ogłoszona jest pandemia nowoodkrytego koronawirusa COVID-19.

Niektórzy do problemu podchodzą z wielką powagą, inni go bagatelizują. Żadna jednak postawa nie zmienia faktu, że w szpitalach sytuacja jest niemal krytyczna, brakuje wielu rzeczy – środków bezpieczeństwa, artykułów spożywczych i innych, a także pieniędzy na ich zakup.Jako BRYGADA ŁÓDZKA ONR zorganizowaliśmy już zbiórki na pomoc dla łódzkich szpitali, jednak dalej potrzeby są ogromne. Dlatego też reagując na zapotrzebowanie, a także na pozytywny odzew naszych uprzednich zbiórek tworzymy kolejną, tym razem dla szpitala powiatowego w Kutnie Im. Dr. Antoniego Troczewskiego


Okażmy solidarność z medykami, którzy pracują ponad siły i wspomóżmy ich na miarę naszych możliwości, aby w ten sposób nie tylko ułatwić im pracę, ale również ukazać wdzięczność za tytaniczne zaangażowanie w ostatnich dniach.


Jako Brygada Łódzka ONR zapewniamy, że każda wpłacona przez Was złotówka zostanie publicznie rozliczona tak, jak miało to miejsce podczas ostatniej zbiórki w Łodzi, która zresztą przerosła nie tylko nasze oczekiwania, ale również pracowników Szpitala Kopernika.

Wpłacający4

AK
Andrzej Kirchner
250 zł
EC
Emilia Ciszewska
1 zł
JG
Jakub G
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 767 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?