Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 201 zł 
z 100 000
1%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kochani PILNE‼️‼️

Organizujemy zbiórkę funduszy na zabezpieczenie warunków mieszkaniowych lub zakup kontenera mieszkalnego dla pogorzelców ze Stryszowa.


W nocy z 27.01 na 28.01.2021 rozegrał się dramat dwuosobowej rodziny z Naszej Gminy #Stryszow. Po północy służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze budynku mieszkalnego w Stryszowie. Pomimo szybkiej reakcji i sprawnej akcji gaśniczej, ogień doszczętnie pochłonął drewniany dom. Zaskoczeni domownicy, wybiegli na zewnątrz, zostawiając cały dobytek w środku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Poszkodowani dwaj bracia Jan i Józef nie odnieśli obrażeń, ale zostali bez dachu nad głową. Jednej nocy stracili cały dorobek swojego życia. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było rozszczelnienie komina.


Środki ze zbiórki w całości przeznaczone zostaną na zabezpieczenie warunków mieszkaniowych dla poszkodowanych mieszkańców.


W imieniu Pana Jana i Pana Józefa prosimy Was o wsparcie!


Liczy się każda ZŁOTÓWKA 😉


Nie możesz wpłacić❓Udostepnij ❗

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Wacław Radoń

    W tym trudnym czasie dla dwóch samotnych braci Jana i Józefa, którym spłonął dom, wykażmy się empatią i z troską pochylmy się nad ich losem. Pomóżmy braciom w ich ludzkiej niedoli, przekazując nawet drobną kwotę. Zebrane środki w pełni przeznaczone będą na zakup małego domku, który zapewni schronienie dla pogorzelców ze Stryszowa. Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują Wszystkim pomagającym :-)

Nasi użytkownicy założyli

892 380 zrzutek

i zebrali

833 919 920 zł

A ty na co dziś zbierasz?