Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 201 zł 
z 100 000 zł
1%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kochani PILNE‼️‼️

Organizujemy zbiórkę funduszy na zabezpieczenie warunków mieszkaniowych lub zakup kontenera mieszkalnego dla pogorzelców ze Stryszowa.


W nocy z 27.01 na 28.01.2021 rozegrał się dramat dwuosobowej rodziny z Naszej Gminy #Stryszow. Po północy służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze budynku mieszkalnego w Stryszowie. Pomimo szybkiej reakcji i sprawnej akcji gaśniczej, ogień doszczętnie pochłonął drewniany dom. Zaskoczeni domownicy, wybiegli na zewnątrz, zostawiając cały dobytek w środku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Poszkodowani dwaj bracia Jan i Józef nie odnieśli obrażeń, ale zostali bez dachu nad głową. Jednej nocy stracili cały dorobek swojego życia. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było rozszczelnienie komina.


Środki ze zbiórki w całości przeznaczone zostaną na zabezpieczenie warunków mieszkaniowych dla poszkodowanych mieszkańców.


W imieniu Pana Jana i Pana Józefa prosimy Was o wsparcie!


Liczy się każda ZŁOTÓWKA 😉


Nie możesz wpłacić❓Udostepnij ❗

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 19

AM
Anna Maciaś
200 zł
Aneta Śpiewla
200 zł
DS
Daniel Sadzikowski
100 zł
SK
Sabina Kurdziel
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Wacław Radoń

    W tym trudnym czasie dla dwóch samotnych braci Jana i Józefa, którym spłonął dom, wykażmy się empatią i z troską pochylmy się nad ich losem. Pomóżmy braciom w ich ludzkiej niedoli, przekazując nawet drobną kwotę. Zebrane środki w pełni przeznaczone będą na zakup małego domku, który zapewni schronienie dla pogorzelców ze Stryszowa. Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują Wszystkim pomagającym :-)

Nasi użytkownicy założyli

796 435 zrzutek

i zebrali

614 415 449 zł

A ty na co dziś zbierasz?