Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 201 zł z 100 000 zł
1%
27 dni do końca
19 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kochani PILNE‼️‼️

Organizujemy zbiórkę funduszy na zabezpieczenie warunków mieszkaniowych lub zakup kontenera mieszkalnego dla pogorzelców ze Stryszowa.


W nocy z 27.01 na 28.01.2021 rozegrał się dramat dwuosobowej rodziny z Naszej Gminy #Stryszow. Po północy służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze budynku mieszkalnego w Stryszowie. Pomimo szybkiej reakcji i sprawnej akcji gaśniczej, ogień doszczętnie pochłonął drewniany dom. Zaskoczeni domownicy, wybiegli na zewnątrz, zostawiając cały dobytek w środku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Poszkodowani dwaj bracia Jan i Józef nie odnieśli obrażeń, ale zostali bez dachu nad głową. Jednej nocy stracili cały dorobek swojego życia. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było rozszczelnienie komina.


Środki ze zbiórki w całości przeznaczone zostaną na zabezpieczenie warunków mieszkaniowych dla poszkodowanych mieszkańców.


W imieniu Pana Jana i Pana Józefa prosimy Was o wsparcie!


Liczy się każda ZŁOTÓWKA 😉


Nie możesz wpłacić❓Udostepnij ❗

Wpłacający 19

AM
Anna Maciaś
200 zł
Aneta Śpiewla
200 zł
DS
Daniel Sadzikowski
100 zł
SK
Sabina Kurdziel
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Wacław Radoń

    W tym trudnym czasie dla dwóch samotnych braci Jana i Józefa, którym spłonął dom, wykażmy się empatią i z troską pochylmy się nad ich losem. Pomóżmy braciom w ich ludzkiej niedoli, przekazując nawet drobną kwotę. Zebrane środki w pełni przeznaczone będą na zakup małego domku, który zapewni schronienie dla pogorzelców ze Stryszowa. Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują Wszystkim pomagającym :-)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 632 zrzutki

i zebrali

406 551 120 zł

A ty na co dziś zbierasz?