id: gtysp8

Pomóż mi sadzić drzewa

Pomóż mi sadzić drzewa

Nasi użytkownicy założyli 1 176 079 zrzutek i zebrali 1 227 875 093 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Wszyscy wiemy jak ważne do życia na tej planecie są drzewa. Dają tlen, cień, ochłodę, schronienie, są domem dla zwierząt, a także ozdobą i niezbędnym elementem przydomowych ogródków. Bez drzew nie ma życia na Ziemi!

Razem z moimi dziećmi postanowiliśmy posadzić drzewa na naszej działce na Suwalszczyźnie, jednocześnie zadrzewiając ziemię, która aż prosi się o drzewa. Postanowiliśmy, że będziemy sadzić drzewa nie tylko u siebie, ale wszędzie tam gdzie tylko jest to możliwe :). Kupujemy sadzonki drzew, odpowiednią ziemię i sami zabieramy się za szpadel. Odwiedzając Suwalszczyznę zobaczysz piękną Puszczę Augustowską, Wigierski Park Narodowy, ale drzew nigdy za wiele. Pomóż nam sadzić drzewa, aby nasza planeta służyła nam i następnym pokoleniom jak najdłużej. Przyjedź na Suwalszczyznę, odwiedź piękne rejony jak Bryzgiel, Danowskie, Ateny, Walne i ciesz się przyrodą oraz naszymi drzewami.

Już posadziliśmy 9 drzewek i jesteśmy logistycznie gotowi na więcej. Pomóż nam sadzić drzewa.

Z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. To nie będą zmarnowane pieniądze, bo inwestycja w drzewa to inwestycja w życie.

Pozdrawiam

Małgorzata z dziećmi

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!