id: gua65n

Funkcjonowanie darmowego serwisu KlasowyKsiegowy.pl

Funkcjonowanie darmowego serwisu KlasowyKsiegowy.pl

Nasi użytkownicy założyli 1 167 451 zrzutek i zebrali 1 215 065 778 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

KlasowyKsięgowy.pl to nowoczesny i bezpłatny system do zarządzania funduszami klasowymi. Wspomaga pracę skarbnika klasowego oraz rodziców. Eliminuje konieczność prowadzenia buchalterii w zeszytach czy notatnikach i całkowicie eliminuje kolejki podczas zebrań rodziców z nauczycielem czy dni otwartych. 

 

KlasowyKsięgowy.pl umożliwia:

  • Ewidencję bieżących składek na wydatki klasowe np. edukacja muzyczna, eksploatacja szkolnego xero, ubezpieczenie, wycieczki i inne składki zbierane przez skarbnika klasowego.
  • Tworzenie budżetów klasowych na różne okoliczności np. dzień nauczyciela, wycieczka do kina, imprezy klasowe czy wyjazdy na zielone szkoły.
  • Umożliwia rozliczanie tych imprez na podstawie rachunków, faktur i innych dokumentów zakupu np. paragonów, w formie krótkich sprawozdań finansowych.
  • Przekazuje informacje skarbnikowi odnośnie zaległości w opłacaniu składek i umożliwia wysłanie przypomnienia do rodzica z prośbą o wpłatę.
  • Integruje rodziców i klasę. Podczas zebrań po pracy zazwyczaj brakuje już czasu, aby rodzice wymienili poglądy, bo każdy chce wrócić jak najszybciej do domu. Nasz system pozwala na kontakt między rodzicami w formie forum, a także wysyłania wiadomości prywatnych.
  • Zamianę zeszytu na smartphone czy tablet. Klasowy skarbnik może rejestrować wpłaty gotówkowe bezpośrednio do systemu. Warunkiem skorzystania z wersji mobilnej jest dostęp do internetu.

Jesteśmy całkowicie darmowym serwisem wolnym od jakichkolwiek reklam. Zapraszamy do wspierania działalności serwisu KlasowyKsiegowy.pl


Pozdrawiam

Radosław Gromek


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

RS
Robert Sababady
100 zł
ZN
Zuzanna Nawrocka
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MB
Małgorzata Białkowska
100 zł
FZ
Piotr
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!