id: gua65n

Funkcjonowanie darmowego serwisu KlasowyKsiegowy.pl

Funkcjonowanie darmowego serwisu KlasowyKsiegowy.pl

Nasi użytkownicy założyli 915 958 zrzutek i zebrali 882 186 966 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

KlasowyKsięgowy.pl to nowoczesny i bezpłatny system do zarządzania funduszami klasowymi. Wspomaga pracę skarbnika klasowego oraz rodziców. Eliminuje konieczność prowadzenia buchalterii w zeszytach czy notatnikach i całkowicie eliminuje kolejki podczas zebrań rodziców z nauczycielem czy dni otwartych. 

 

KlasowyKsięgowy.pl umożliwia:

  • Ewidencję bieżących składek na wydatki klasowe np. edukacja muzyczna, eksploatacja szkolnego xero, ubezpieczenie, wycieczki i inne składki zbierane przez skarbnika klasowego.
  • Tworzenie budżetów klasowych na różne okoliczności np. dzień nauczyciela, wycieczka do kina, imprezy klasowe czy wyjazdy na zielone szkoły.
  • Umożliwia rozliczanie tych imprez na podstawie rachunków, faktur i innych dokumentów zakupu np. paragonów, w formie krótkich sprawozdań finansowych.
  • Przekazuje informacje skarbnikowi odnośnie zaległości w opłacaniu składek i umożliwia wysłanie przypomnienia do rodzica z prośbą o wpłatę.
  • Integruje rodziców i klasę. Podczas zebrań po pracy zazwyczaj brakuje już czasu, aby rodzice wymienili poglądy, bo każdy chce wrócić jak najszybciej do domu. Nasz system pozwala na kontakt między rodzicami w formie forum, a także wysyłania wiadomości prywatnych.
  • Zamianę zeszytu na smartphone czy tablet. Klasowy skarbnik może rejestrować wpłaty gotówkowe bezpośrednio do systemu. Warunkiem skorzystania z wersji mobilnej jest dostęp do internetu.

Jesteśmy całkowicie darmowym serwisem wolnym od jakichkolwiek reklam. Zapraszamy do wspierania działalności serwisu KlasowyKsiegowy.pl


Pozdrawiam

Radosław Gromek


Lokalizacja

Piaseczno, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!