id: gubut9

Dla bezdomnych i cierpiacych zwierząt Ogarem dookoła Polski -zbiórka charytatywna dla Fundacji " Przyjaciele Konia Petrusa "

Dla bezdomnych i cierpiacych zwierząt Ogarem dookoła Polski -zbiórka charytatywna dla Fundacji " Przyjaciele Konia Petrusa "

1 714 zł 
z 10 000 zł
17%
zakończona 04.05.2022r
34 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeśli nie jest wam obojętny los cierpiących zwierzaków, głodujących psów uwięzionych na przykrótkich  łańcuchach takich że aż się wrzynają w ciało, jeśli nie przechodzisz obojętny obok faktu umierających kotów w przydrożnych rowach,  przemocy wobec zwierząt to proszę wpłacić jakiegoś grosza, nawet niewielki datek na to żeby tym bezbronnym istotom żyło się choć trochę lepiej. Organizacje które wspieramy w tej zrzutce mają ogromne zaplecze miłości i chęci niestety jedzenia, lekarstw oraz innych bieżących potrzeb za to się nie kupi. Dlatego macie okazję pomóc tym biednym istotom i wesprzeć je finansowo. Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.  Ogarem dookoła Polski !!! 8-17 kwietnia 2022
Celem podróży jest objechanie polski dookoła na motorowerze ( 49cm3)  marki Romet Ogar ( rocznik 1980 )  aby zebrać pieniądze dla fundacji " Przyjaciele Konia Petrusa " w Krakowie @fundacjaprzyjacielekoniapetrusa. Organizacja charytatywna. Instytuca ta pomaga bezdomnym i cierpiącym zwierzętom aby żyło im się łatwiej i lepiej. Największą przeskodą w realizacji zamierzonych celów jest bariera finansowa dlatego liczymy na wielkie serca ludzi którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. 
Ogar postara się pokonać trasę 2320 km w 10 dni odwiedzając Oświęcim, Nysę, Wrocław, Zieloną Górę,  Szczecin, Kołobrzeg, Darłówko, Gdańsk, Olsztyn, Łomże, Ostrołękę, Warszawę, Lublin, Zamość, Łańcut, Nowy Sącz by  dotrzeć do punktu wyjazdu czyli do Skawiny. Liczymy na Wasze wsparcie dla zwierzaków a nam życzcie powodzenia w trasie. W tej akcji nie wspieracie mnie lecz zwierzaki które będą wam wdzięczny i będą Was kochały na zawsze!!!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

IS
Irmina Siuda
120 zł
ZB
Zuzanna Brust
20 zł
JB
Jacek Brust
JC
Krakus
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
UD
Ula i Alan
93 zł
PL
Piotr Lelek
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Lokalizacja

Korabnicka 67A, 32-050

Skawina, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Super koszulka z logo
Pierwsze 10 osób które wpłaci na tą zrzutkę powyżej 50 złotych otrzyma koszulkę z nadrukiem logo wydarzenia
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

862 835 zrzutek

i zebrali

758 671 500 zł

A ty na co dziś zbierasz?