id: gud7rk

MATA TRENINGOWA

MATA TRENINGOWA

7 020 zł
z 7 000
100%
zakończona
10.10.2017r
87
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 773 zrzutki i zebrali 1 160 171 305 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Filia w Sępopolu organizuje wielką akcję, do której mogą przyłączyć się wszystkie osoby wspierające rozwój aktywności dzieci, młodzieży i dorosłych Sępopolan. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na zakup tatami (maty treningowej), dzięki której umożliwimy naszym zawodnikom jeszcze lepszy rozwój i bezpieczeństwo na treningach kumite (walki) oraz przy organizacji zawodów pozwalających na zmierzenie własnych sił w czystej sportowej rywalizacji. BKKK działa od 1991 r. i ciągle się rozwija, doczekał się już mistrzów Europy. Filia w Sępopolu powstała trzy lata temu i cieszy się dużym zainteresowaniem miejscowej społeczności. W dni treningowe tj., wtorek i piątek sala gimnastyczna nigdy nie świeci pustkami. Zapał i determinacja nie opuszczają naszych zawodników.Z każdą minutą spędzoną na treningu i z każdą kolejną wylaną kroplą potu pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera (sensei Jarosława Kwaśniewskiego) są bliżej najwyższych celów jakimi są udziały w kolejnych mistrzostwach i złote medale. A kiedyś miejmy nadzieję, że doczekamy się zobaczyć naszych zawodników na olimpiadzie. Do tego wszystkiego potrzebujemy wsparcia każdego z Was!!! Koszt zakupu maty treningowej to minimum 7000,00, dlatego wierzymy, że przy wsparciu osób przyjaznych karate uda nam się rozpocząć treningi na macie.

Bądźmy współtworzącymi rozwój karate w Sępopolu!!! Zapraszamy do udziału i dziękujemy wszystkim za każdy datek na ten cel, bo każda nawet najmniejsza wpłata to kolejny centymetr maty treningowej.

OSU!!!!

www.facebook.com/karatesepopol/

English below:

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 87

JG
Jan Gondek
100 zł
AW
Arkadiusz Włodarczyk
II
IZA I OLAF PAWŁOWSCY
ukryta
Aśka
200 zł
AP
Arkadiusz Pakuła
MM
Mateusz Mizio
200 zł
DD
Daniel Dunowski
100 zł
EP
Ewa Pasjak
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MP
Rybi Ogon
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków