id: gud7rk

MATA TRENINGOWA

MATA TRENINGOWA

7 020 zł 
z 7 000 zł
100%
zakończona 10.10.2017r
87 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Filia w Sępopolu organizuje wielką akcję, do której mogą przyłączyć się wszystkie osoby wspierające rozwój aktywności dzieci, młodzieży i dorosłych Sępopolan. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na zakup tatami (maty treningowej), dzięki której umożliwimy naszym zawodnikom jeszcze lepszy rozwój i bezpieczeństwo na treningach kumite (walki) oraz przy organizacji zawodów pozwalających na zmierzenie własnych sił w czystej sportowej rywalizacji. BKKK działa od 1991 r. i ciągle się rozwija, doczekał się już mistrzów Europy. Filia w Sępopolu powstała trzy lata temu i cieszy się dużym zainteresowaniem miejscowej społeczności. W dni treningowe tj., wtorek i piątek sala gimnastyczna nigdy nie świeci pustkami. Zapał i determinacja nie opuszczają naszych zawodników.Z każdą minutą spędzoną na treningu i z każdą kolejną wylaną kroplą potu pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera (sensei Jarosława Kwaśniewskiego) są bliżej najwyższych celów jakimi są udziały w kolejnych mistrzostwach i złote medale. A kiedyś miejmy nadzieję, że doczekamy się zobaczyć naszych zawodników na olimpiadzie. Do tego wszystkiego potrzebujemy wsparcia każdego z Was!!! Koszt zakupu maty treningowej to minimum 7000,00, dlatego wierzymy, że przy wsparciu osób przyjaznych karate uda nam się rozpocząć treningi na macie.

Bądźmy współtworzącymi rozwój karate w Sępopolu!!! Zapraszamy do udziału i dziękujemy wszystkim za każdy datek na ten cel, bo każda nawet najmniejsza wpłata to kolejny centymetr maty treningowej.

OSU!!!!

www.facebook.com/karatesepopol/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 87

JG
Jan Gondek
100 zł
AW
Arkadiusz Włodarczyk
100 zł
II
IZA I OLAF PAWŁOWSCY
ukryta
A
Aśka
200 zł
AP
Arkadiusz Pakuła
100 zł
MM
Mateusz Mizio
200 zł
DD
Daniel Dunowski
100 zł
EP
Ewa Pasjak
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MP
Rybi Ogon
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

794 998 zrzutek

i zebrali

610 558 786 zł

A ty na co dziś zbierasz?