id: guhhum

nowy telefon

nowy telefon

0 zł
z 5 000
0%
zakończona
12.10.2023r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 447 zrzutek i zebrali 1 105 280 863 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


Z ogromną pokorą i z nadzieją zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dla naszej zbiórki na zakup nowego telefonu. 


Marzeniem jest dla mnie posiadanie nowoczesnego telefonu, który umożliwi mi rozwój i dalsze eksplorowanie różnych możliwości. Aktualnie korzystam z przestarzałego urządzenia, które ma ograniczone funkcje i nie spełnia moich potrzeb w zakresie komunikacji, nauki i rozwoju osobistego. 


Nowy telefon pozwoliłby mi na korzystanie z najnowszych aplikacji, edukacyjnych narzędzi oraz innych rozwiązań, które pomagają w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu umiejętności i osiąganiu celów. Jego bardziej zaawansowane funkcje techniczne i wydajność umożliwią mi również bardziej efektywne zarządzanie czasem, organizację zadań i łatwiejsze osiąganie sukcesów w życiu zawodowym.


Wiem, że z wielką hojnością i życzliwością wspieracie różne inicjatywy i osoby, które dążą do samorealizacji. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o waszą wsparcie finansowe, by móc spełnić to marzenie. Każda wpłata, niezależnie od jej wysokości, jest dla mnie bezcenna i stanowi ogromną pomoc w realizacji tego celu.


Jeśli czujecie, że możecie wesprzeć mnie w tej drodze, proszę o dokonanie wpłaty na poniższe konto bankowe:


Numer konta: [Podaj numer konta bankowego]


Z góry serdecznie dziękuję za Waszą życzliwość, wsparcie i wiarę w moje marzenia. Państwa hojność napędza mnie do dążenia do samorozwoju i przekraczania własnych granic.


Jeszcze raz, z całego serca, dziękuję za Państwa wsparcie.


Z wyrazami szacunku,

Bartek

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!