Pomóż mojej mamie odbudować dom po tragicznym pożarze
Pomóż mojej mamie odbudować dom po tragicznym pożarze
Opis zrzutki
29 września 2025 roku o godzinie 20:13 życie mojej mamy i dwóch sióstr zmieniło się w koszmar. W ich mieszkaniu w Rybinie (gmina Kobyla Góra, powiat ostrzeszowski, woj. wielkopolskie) wybuchł pożar, który doszczętnie zniszczył kuchnię i poważnie uszkodził resztę mieszkania. Ogień strawił wszystko, na co mama pracowała przez lata – meble, ubrania, sprzęty codziennego użytku.
Choć na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał, w pożarze zginęły 4 ukochane koty, które były częścią naszej rodziny. 💔
Mama samotnie wychowuje moje dwie siostry. Pracuje ciężko, ale zarabia zaledwie najniższą krajową. Teraz została bez dachu nad głową, a mieszkanie nie nadaje się do użytku – przed nami zima, a całe lokum wymaga generalnego remontu. Straty oszacowano na ponad 120 tysięcy złotych, niestety mieszkanie nie było ubezpieczone, co czyni sytuację jeszcze trudniejszą.
Każda złotówka przybliży moją mamę i siostry do tego, by znów mogły poczuć się bezpiecznie we własnym domu. 🙏
Proszę, jeśli możesz – pomóż. Nawet najmniejsze wsparcie finansowe czy udostępnienie tej zrzutki ma ogromne znaczenie.
Z góry dziękujemy za każdą pomoc i dobre serce. ❤️
Również ogromnie chciałbym podziękować:
JRG Ostrzeszów
OSP Kobyla Góra
OSP Mąkoszyce
Oby sie udało uzbierać 💪💪💪
Trzymajcie się kobietki! Życzę wielu życzliwych ludzi wokół! Pozdrawiam serdecznie
Nie zarabiam jeszcze kokosów ale wszystko się liczy, oby udało się uzbierać, wspieram i trzymam kciuki za rodzinę 😎