id: gv9pev

Leczenie Madzi

Leczenie Madzi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.
Aktywne skarbonki na zrzutce: 1
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 179 523 zrzutki i zebrali 1 233 611 059 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Magda to serdeczna, pełna ciepła osoba, obdarzająca swoim wewnętrznym spokojem i pogodą ducha każdego w swoim otoczeniu. Kochająca żona, matka dwójki dzieci i Babcia dwóch małych dziewczynek. Od wielu lat wraz z całą trzypokoleniową rodziną związana jest z rekonstrukcją historyczną. Wraz z mężem utrzymują się ze swojej pasji i handlu na festiwalach historycznych w całej Europie. Zawsze też chętnie dzielili się wiedzą i nieśli pomoc każdemu kto jej potrzebował. Nie potrafili przejść obojętnie koło cudzej krzywdy.

Niestety teraz ich życie i bezpieczeństwo finansowe są zagrożone. Magda choruje na złośliwy nowotwór piersi, a ze względu na ciężki stan i stopień zaawansowania choroby Grzegorz zmuszony jest zostać w domu i opiekować się żoną. Z tego powodu zostali pozbawieni przychodów i środków do życia, bardzo potrzebnych w obliczu kosztownego leczenia. Oszczędności które mieli niestety już się kończą, a ponieważ Magda wymaga teraz intensywnej opieki, my jako rodzina bardzo prosimy o każdą pomoc, którą jesteś w stanie się z nimi podzielić ❤️

Zebrane fundusze będą przeznaczone na leki, artykuły medyczne, wizyty lekarskie, transporty medyczne i indywidualne potrzeby Madzi.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 269

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!