id: gw9dd7

Wydanie płyty CD „AWAKENING THE EARTH. TOGETHER” Andy Grabowski

Wydanie płyty CD „AWAKENING THE EARTH. TOGETHER” Andy Grabowski

Opis zrzutki

Moi Drodzy, mam marzenie..

Chcę wydać nową, drugą płytę CD "Awakening the Earth. Together" z moimi nowymi utworami, które częściowo powstały podczas koncertów na żywo dla Was na ulicy Grodzkiej w Krakowie. Często mnie pytacie kiedy będzie ta następna płyta.. Więc mam nadzieję, że jest to również Twoje marzenie.

 

Wierzę, że w tym dziwnym i trudnym dla nas wszystkich czasie zwyciężą miłość i dobre wibracje i właśnie to chcę przekazać na mojej najnowszej płycie. Podobnie jak to robiłem na Grodzkiej grając moje koncerty i przenosząc Cię w inny magiczny świat.

 

Ogłaszam więc akcję crowdfundingową, gdzie będziesz mógł zamówić moją nową płytę oraz wesprzeć mnie w inny wybrany przez Ciebie sposób. To szaleństwo zdążyć z wszystkim do świąt ale wspólnie tego dokonamy! Już raz to zrobiliśmy 3 lata temu z moją pierwszą płytą, tak jak wtedy obiecałem, za co zawsze będę wdzięczny Wam i Wszechświatowi, bo to właśnie dzięki tej współpracy stało się możliwe.

 

Teraz dzięki Twojemu wsparciu stworzymy płytę z utworami, które powstały przez ostatnie 2 lata, na których będzie więcej efektów i dodatkowych instrumentów, zachowując piękne emocje. Po ponad 100 nagranych koncertach, pracy studyjnej, pracy nad ustawieniem najlepszej jakości dźwięku, nagraniu kilkudziesięciu próbnych płyt cd-r oraz wielu nocach i dniach spędzonych na miksowaniu, dla dokończenia projektu potrzebne są już tylko środki na jego fizyczną realizację, brakujący sprzęt i dokończenie pracy w studio. Wszystko stworzyłem samodzielnie, cały swój czas i fundusze zainwestowałem w profesjonalny sprzęt, oprogramowanie i pluginy, przez co jestem kompozytorem, wykonawcą, inżynierem dźwięku oraz producentem. Jednak nawet Człowiek Orkiestra nie zrobi wszystkiego sam, dlatego to właśnie Twoje wsparcie umożliwi finalizację tego projektu.

 

Przy tworzonej pierwszej płycie obiecałem że gdy usiądziesz w zaciszu swojego domu i posłuchasz wspólnie przez nas stworzonej płyty to poczujesz tę samą energię i emocje jakbyś słuchał mnie na żywo, słowa dotrzymałem. Teraz mogę Ci obiecać że będzie podobnie.

 

Możesz wesprzeć mój projekt na wiele sposobów, pamiętaj, że udostępnianie informacji dla Twoich znajomych to również wspieranie. A jeśli założona kwota zostanie przekroczona to chciałbym wydać płytę winylową, nagrać profesjonalny teledysk oraz zainwestować pozyskane środki w wymianę trochę zużytego już sprzętu jak i dodatkowy potrzebny mi sprzęt, by zrealizować tworzące się już w mojej głowie kolejne magiczne kompozycje i móc się nimi z Wami podzielić.

 

Nawet człowiek orkiestra nie zrobi wszystkiego sam, bardzo Ci dziękuję -:)

Andy Grabowski, wiolonczelista, którego znacie z ulicy Grodzkiej w Krakowie oraz innych koncertów.


https://dziendobry.tvn.pl/a/wiolonczelista-ktorego-inspiruje-pewna-ulica-w-krakowie


Wpłacający 65

KM
Keerthy Mysore
1 000 zł
H&
Hugues & Tatiana
500 zł
TN
Trond Nyman Aarre
500 zł
KM
Kinga Mytnik-Ślaa
250 zł
ŚW
ŚNIEŻKA Worosz
200 zł
 
Anna Kunstman
200 zł
BA
Brigitte and Ulrich Kiebel
120 zł
PM
Paweł Maziak
100 zł
K
K.N.
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków
 • Piotr Boboń

  Dzień dobry, jak można zdobyć płyty bo widzę, że powyższa akcja zakończona?

 • JM
  Joanna Marcinkowska

  Mam pierwszą płytę, kupioną od Pana przy okazji koncertu na ulicy, też z autografem. Czekam na drugą. :)

  70 zł
 • TN
  Trond Nyman Aarre

  There are numerous Starseeds on this planet and they are here to illumine all of the dark corners of this earth. You, my friend, are illuminating the whole world. Thanks for always being there for us ❤️

  500 zł
 • TN
  Trond Nyman Aarre

  If we are serious about dreaming our awakening into being and creating a peaceful, loving earth in which the heart, spirit and soul are the only true leaders, we must continue to keep our focus on thoughts of unity and all that truly brings us together.

  90 zł
 • BB
  Beata Borzestowska

  Cieszymy się na nową płytę❣❣

  70 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
NAGRODA: link do pobrania 1 dodatkowego utworu (mp3 download)

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
NAGRODA: link do pobrania 2 dodatkowych utworów (mp3 download)

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
NAGRODA: link do pobrania nowego albumu "Awakening the Earth. Together" (mp3 download)

wybrano 12 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together" z dostawą na terenie Polski + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 9 razy

Wybieram
Wpłać 70 zł i więcej
NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together” z autografem z dostawą na terenie Polski + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 19 razy

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together" z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)
Wybieram
Wpłać 90 zł i więcej
NAGRODA: płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
NAGRODA: 3 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie Polski + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
NAGRODA: 3 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download)
Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
NAGRODA: 5 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download) + imienne podziękowanie na okładce płyty

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
NAGRODA: 10 x płyta CD "Awakening the Earth. Together" z autografem z dostawą na terenie całego świata + link do pobrania całego nowego albumu (mp3 download) + imienne podziękowanie na okładce płyty + niespodzianka ode mnie

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 3000 zł i więcej
NAGRODA: prywatny kameralny koncert do 30 gości w wybranym miejscu w Polsce (dodatkowo koszty transportu i zakwaterowania). W przypadku koncertu poza terenem Polski - szczegóły do uzgodnienia.
Wybieram
Wpłać 5000 zł i więcej
*MECENAS PŁYTY* możliwość umieszczenia logo firmy na okładce płyty + płytowy pakiet VIP
Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

647 808 zrzutek

i zebrali

404 299 183 zł

A ty na co dziś zbierasz?