Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki #ODRAtujmy Odrę! - zrzutka na niezależny, społeczny program odnowy ekosystemu rzeki

Fundacja Zoo Wrocław DODO - Pomóż ratować Odrę!

Fundacja Zoo Wrocław DODO - Pomóż ratować Odrę!

1 640 PLN zebrano do skarbonki
29 wspierających
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 837 zrzutek i zebrali 1 228 832 978 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis skarbonki

Pomóż ratować Odrę!

Życie w Odrze ginie. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni skażeniem epidemiologicznym Odry. Na co dzień pokazujemy do czego może prowadzić degradacja środowiska naturalnego na całym świecie i jaki wpływ ma to na zanikanie egzotycznych gatunków zwierząt z odległych krajów. Tym razem zagrożona jest nasza rodzima bioróżnorodność i nie pozostajemy na to obojętni. Odra została zatruta. Skażenie oznacza nie tylko śmierć setek tysięcy ryb, ale także długotrwałą katastrofę ekologiczną, której skutki odczuwać będziemy wiele lat.


Mamy nadzieję, że źródło zanieczyszczeń w Odrze zostanie jak najszybciej ustalone i wyeliminowane, ale odbudowa rzecznego ekosystemu to zadanie na lata. Zarybienie to tylko wierzchołek góry lodowej, a jeśli dokonamy go zbyt szybko, bez zapewnienia czasu na rewitalizację całego ekosystemu rzeki, możemy pogorszyć sprawę.  


Dlatego już teraz prosimy Was o wsparcie! Środki zbieramy na rzecz Koalicji Ratujmy Rzeki prowadzącej działania mające na celu renaturyzaję doliny Odry. Chcemy  razem z Wami w zrównoważony sposób skutecznie odbudować życie w Odrze. Prosimy o Wasze wsparcie.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

preloader