id: gwdakc

Pomoc Bartkowi i Patrykowi w wyremontowaniu domu

Pomoc Bartkowi i Patrykowi w wyremontowaniu domu

13 023 zł 
z 20 000 zł
65%
zakończona 01.09.2021r
151 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Bracia Patryk i Bartek potrzebują Naszej pomocy!


Witajcie,

jak wiecie większość z Nas stara się pomagać w projekcie Szlachetnej Paczki. Działanie w projekcie sprawia, że życie potrzebujących rodzin, które odwiedzamy zmienia się na lepsze.

Dla Nas, Wolontariuszy to wspaniała przygoda ale przede wszystkim radość i satysfakcja z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Tym bardziej w ubiegłym roku, kiedy zmierzaliśmy się z ogromnym wrogiem- wirusem.


Tą zrzutkę, którą chcemy otworzyć jest dla Nas bardzo ważna, ponieważ dotyczy pomocy dla dwóch Braci Patryka i Bartka , których los w ostatnich latach bardzo doświadczył. 4 lata temu stracili ojca a w tym tygodniu po długiej chorobie i walce zmarła także mama Dorota . Chłopcy od maja nie mogli widzieć się z mamą, która przebywała w szpitalu. Do szpitala po długich próbach i wyproszeniu u ordynatora weszli dopiero przed świętami niestety stan mamy był już krytyczny .

Pani Dorota leżała pod respiratorem po wcześniejszym pęknięciu tętniaka i po długiej walce, 7 stycznia zmarła i pozostawiła synów samotnych, tutaj na ziemi.

Bracia mają tylko siebie. Patryk, który ma dopiero 21 lata musi teraz stać się ojcem, matką i zarazem bratem dla swojego młodszego 15 letniego brata Bartka . Musi opiekować się nim i zapewnić mu godne warunki życia i funkcjonowania.


Nie potrafimy patrzeć i pozostawić ich samym sobie. Wiem, że prosimy o wiele, ale wierzę, że jedynie wspólnie jesteśmy w stanie pomóc Chłopakom poprawić ich warunki mieszkaniowe i bytowe.


Zrzutka, którą pragniemy otworzyć zostanie głównie przeznaczona na remont ich domu ,dach przecieka i instalacja jest w bardzo złym stanie a także potrzebny jest remont łazienki.

Jeśli czyta to osoba, która mogłaby pomóc Braciom w remoncie, np. podłączeniu elektryki czy innych pracach remontowych będziemy wdzięczni. Liczymy także na wsparcie firm budowlanych. Los Chłopaków może odmienić się tylko dzięki Naszej pomocy. Los wystarczająco ich doświadczył w bardzo krótkim czasie.

Załączamy zdjęcia, aby pokazać, jak wiele jest do zrobienia.

Patryk w miarę możliwości stara się przeprowadzać drobne prace remontowe, ale sam nie jest w stanie zrobić aż tak wiele.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 151

KL
Kucharczyk L.J
1 000 zł
JJ
Jpj.
500 zł
M
Marzena
500 zł
 
Dane ukryte
350 zł
MK
Małgorzata Kubiaczyk
300 zł
J
Jan
250 zł
 
Dane ukryte
250 zł
AR
Artur
200 zł
M
Magda
200 zł
AD
Anonimowi darczyńcy
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
  • A. P.

    Witam ! Polecam napisać do chłopaków ze stronki make life harder (Instagram lub Facebook), robią super robotę i często pomagają w takich sytuacjach samym udostępnieniem zbiórki ;) zasięgi maja spore, więc w wielu takich sytuacjach bardzo pomogli. Powodzenia !

  • TJ
    Shootfighters Czempiń Akademia Sztuk Walki

    Witam ! Wiem , ze chlopcy dopiero oswajaja sie z tragedia ale ze swej strony chetnie zaoferujemy bezplatny udzial w treningach w naszej Akademii jesli chlopcy wyraziliby taka wole i chcieli uciec troche od myslenia o tym co ich spotkalo i zrobic cos pozytywnego ze swym zyciem oraz rozladowac emocje. W razie czego prosze o kontakt pod nr tel 501942221. Pozdrawiamy

    100 zł

Nasi użytkownicy założyli

750 553 zrzutki

i zebrali

539 578 223 zł

A ty na co dziś zbierasz?