id: gwrdsd

❤️ Zbiórka pieniędzy ❤️ dla psiaków ❤️ z dwóch schronisk w Sanoku i Lesku ❤️

❤️ Zbiórka pieniędzy ❤️ dla psiaków ❤️ z dwóch schronisk w Sanoku i Lesku ❤️

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 180 231 zrzutek i zebrali 1 234 435 598 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka pieniędzy dla dwóch Schronisk w Sanoku i Lesku. 1. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w sanoku 2. Schronisko dla zwierząt "Wesoły Kundelek" w Lesku Proszę o wpłacenie chociażby 1 zł, to tylko tyle i aż tyle, jeżeli każdy kto to zobaczy wpłacił tą symboliczną kwotę to całość udałoby się zebrać w parę dni. Zachęcam również do adopcji psiaków :)

English below:

Zbiórka pieniędzy na zakup karmy suchej i mokrej dla dwóch SCHRONISK. 1. Społeczne Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami w Sanoku http://www.stonz-sanok.pl/index.php/artykul-1b https://web.facebook.com/PrzytuliskoSanok/ 2. Schronisko dla zwierząt "Wesoły Kundelek" w Lesku http://www.wesolykundelek.pl/ https://web.facebook.com/wesolykundelek/?_rdc=1&_rdr Jeżeli każdy, kto zobaczy tą zbiórkę wpłaciłby 1zł to podejrzewam, że kwotę udałoby się zebrać w maksymalnie tydzień. To tylko 1 zł :) Prosimy o wparcie zbiórki i udostępnienie. Zakupiona karma będzie podzielona na dwa schroniska. Zachęcamy również do adopcji :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

DB
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!