id: gwtb8r

Remont kaplicy św. Michała Archanioła w Rybniku KKN

Remont kaplicy św. Michała Archanioła w Rybniku KKN

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 779 zrzutek i zebrali 1 162 192 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!

Przed Waszymi oczyma pojawiła się zwykła ludzka prośba o wsparcie. W Kościele Rzymskokatolickim takie prośby kierowane są w każdą niedzielę na Mszy Świętej. My kapłani Katolickiego Kościoła Nardowego nie mamy takich instrumentów w rękach. Naszym orężem jest zapał w słuzbie kapłańskiej i mozliwość skorzystania z internetu jako ambony.


Niniejszym proszę o wsparcie remontu małej kapliczki (dostosowania lokalu użytkowego na cele kaplicy) parafii św. Michała Archanioła w Rybniku na ul. Zebrzydowickiej. Rok temu z Waszą pomocą wyremontowaliśmy i oddaliśmy do uzytku kaplicę św. Łukasza naszej cieszyńskiej parafii. Jak to bywa w kościele, za dobrą robotę dostaje się kolejną... robotę. W Cieszynie duszpsterswo podjał ks. Wojciech Zieliński, a nas biskup poslał do tworzenia rybnickiego duszpsterstwa.


My księża Katolickiego Kościoła Narodowego pracujemy zawodowo, słuzba w kościele nie jest naszym źródłem dochodu. Niemniej chcemy aby nasze kaplice były przytulnym miejscem modlitwy.

Architektem piękna tej kaplicy, podobnie jak w Cieszynie jest moja wspaniała żona, która zmysłem estetyki i artystycznym pędzlem ozdabia ściany świątyni.


Chcemy aby wystrój małej kapliczki rybnickiej był misyjny i nawiązywał do bliskiego nam liturgicznego charakteru redukcji jezuickich w Paragwaju i kultury ludu Indian guarani.


Co mogę więcej powiedzieć... Dzięki za wsparcie i życzliwość. Na wiekszą chwałę Bożą

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

BA
Bp Adam Rosiek
ukryta
MG
Michał Grudecki
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!