Opis zrzutki

Dzień dobry!

Przyjaciele sportu, Przyjaciele kolarstwa i Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego :)


Nasza organizacja kultywuje i kontynuuje kilkudziesięcioletnie tradycje kolarskie w naszym mieście i regionie. Przez wiele lat działalności odnosiliśmy wiele sukcesów sportowych w kolarstwie na arenie regionu, kraju i zagranicy.


W 1958 roku Paweł Ewert założył sekcję kolarską w Mrągowie i prowadził ją do 1988 roku. W tym okresie kolarze mrągowscy osiągnęli wiele sukcesów na różnych szczeblach rywalizacji w kraju i zagranicą. Spod skrzydeł Trenera Pawła Ewerta wyszło wielu doskonałych kolarzy m.in. Wiesław Warenik, Jarosław Jezuit, Tadeusz Wiśniak czy Ryszard Socha (to tylko kilku z nich). Paweł Ewert to człowiek, który całe swoje życie poświęcił rozwijaniu kolarstwa na ziemi mrągowskiej.


Od 2005 roku dzięki zapałowi młodszych wychowanków, m. in. Marka Rogińskiego oraz Janusza Minkiewicza kolarstwo na ziemi mrągowskiej zostało reaktywowane. Od tego czasu nieprzerwanie Trener Radosław Parzych i Marek Rogiński stawiają na dzieci i młodzież, z którymi odnoszą wiele sukcesów na arenie regionu jak i kraju.


Nieodłączną częścią życia kolarza jest wyjazd i bezpieczne dotarcie na zawody sportowe (w naszym wypadku około 40 startów rocznie). Od 5 lat scenariusz jest podobny - pakujemy ostroźnie i bezpiecznie nasze rowery, trenażery, torby, kaski, koła zapasowe, narzędzia, stojaki i wszystko to co niezbędne. Przez te wszystkie lata dbaliśmy o naszego Busika, nie mniej niż o nasze rowery :)


Chociaż za Busika, dzięki Rodzicom i Sponsorom płacimy regularnie leasing to nadchodzi czas, kiedy przyjdzie nam zapłacić ostatnią ratę - wykup pojazdu. Mająć na względzie wpłacone już środki i miłość do naszego Busika (nie chcemy się z nim rozstawać), pragniemy ze wszystkich sił prosić Was o wsparcie.


W imieniu zarządu Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego oraz Zawodników i Rodziców dziękujemy serdecznie za wsparcie i pomoc w realizacji naszych sportowych celów.


Z kolarskimi pozdrowieniami!


Mrągowskie Stowarzyszenie Rowerowe

Wpłacający 73

 
Dane ukryte
1 000 zł
P
Piaskowanie Mrągowo
500 zł
MS
Mariusz Smolinski
500 zł
AW
Arkadiusz Włodarczyk
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
T
Tarnicki Narzędzia
300 zł
A
Aro
300 zł
L
Lolek
300 zł
RM
Radek, Maciek, Asia, Halina
250 zł
A&
Aga & Przemas
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 657 zrzutek

i zebrali

406 580 318 zł

A ty na co dziś zbierasz?