id: gx7cz8

Świąteczne wsparcie dla Basi chorej na raka

Świąteczne wsparcie dla Basi chorej na raka

Nasi użytkownicy założyli 1 152 255 zrzutek i zebrali 1 197 499 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Basia pragnie poinformować że niestety operacja się nie udała z powodu licznych przerzutów do wątroby. Dziękuje również za liczne wsparcie wszystkim dobrego serca.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam i serdecznie zapraszam do wsparcia naszej zrzutki .


Nasza serdeczna koleżanka Basia znalazła się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje wsparcia . Boryka się z problemami zdrowotnymi i finansowymi. Poniżej jej krótki opis :


"Hej,jestem 40-letnią mamą dwójki urwisów.Od sierpnia 2022 walczę z nowotworem złośliwym-gruczolakorakiem naciekającym przełyku,wpustu i części podwpustowej żołądka z przerzutem do wątroby.W trakcie leczenia udało się naświetlaniami "dezaktywować" guza na wątrobie.Jestem po 9 seriach EOX i czekam na operację.Mam nadzieję że przyniesie spodziewane efekty i będę mogła nadal tą Mamą być. W trakcie choroby "zrzuciłam" już ponad 35 kg,chemioterapia przyniosla też skutki w postaci neuropatii obwodowej, pogorszył się słuch i wzrok,pojawiły problemy z pamięcią i normalnym funkcjonowaniem. Niestety finansowo też nie jest kolorowo.Mąż robi co może ale podczas moich licznych pobytów w szpitalu to on ogarnia dzieci,a co za tym udzie nie pracuje wtedy. Nie bardzo lubię prosić o pomoc,z natury jestem człowiekiem który zawsze sam wszystko robi i innym pomaga,a nie na odwrót.Ale życie pisze różne scenariusze."


Pomóżmy jej choć trochę w trudach dnia codziennego a za dołożenie choćby najmniejszej cegielki z góry serdecznie dziękujemy

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 308

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków