id: gx9b7y

Powrót do normalnego życia

Powrót do normalnego życia

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 605 zrzutek i zebrali 1 228 652 858 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W Maju 2020 roku uległem ciężkiemu wypadkowy przy pracach domowych. Skutkowało to stratą palca wskazującego prawej dłoni, oraz bardzo poważnym uszkodzeniem pozostałych palców. Od tamtej pory moje życie zmieniło się o 360 stopni. Nie daje rady zrobić sam większości codziennych czynności, nie odkrece sam słoika, uczę się pisać lewą ręką, nie daje rady nawet dobrze utrzymać tą ręką szklanki wody. Przeszedlem już mase operacji i innych zabiegów. Cały czas mam różne rehabilitacje. Czekam mnie jeszcze tego sporo i na większość decyduje się iść prywatnie, ponieważ chce jak najszybciej odzyskać chociaz częściowo sprawność dłoni. Niestety to wszystko to ogromne koszty, dlatego właśnie postanowiłem zorganizować zrzutkę, ponieważ nie dam rady sam zorganizować takich kwot.

Bardzo mi zależy na odzyskaniu ,że tak to nazwę, władzy nad ręką, ponieważ mam dopiero 18 lat i nie wyobrażam sobie, żeby teraz do końca życia być od kogoś zależnym.

Za każdą złotóweczkę dziękuję całym sercem ❤


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!