id: gxj45h

Niech Clio pojeździ przez kolejny rok

Niech Clio pojeździ przez kolejny rok

Nasi użytkownicy założyli 979 697 zrzutek i zebrali 1 000 495 064 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

W minionych miesiącach odbyliśmy niejedną podróż po Krajnie, prawda? Clio opowiedziała Ci o Amerykaninie w Więcborku i Krajniakach w Ameryce, o kulisach XIX-wiecznej medycyny, o poszukiwaniach czterolistnej koniczyny i o zabójstwie pewnej Żydówki... Na Clio pojawił się nawet Trabant. Herr Trabant, dawny mieszkaniec Dziechowa.

Dotychczas na www.cliozsepolna.pl opublikowałem ponad 30 tekstów popularyzujących historię Sępólna, Więcborka, Kamienia i okolic. Niemal wszystkie z nich poruszały wątki dotąd pomijane przez osoby badające dzieje tej części Krajny. Mam nadzieję, że wiele z tych tekstów - jeśli nie wszystkie - zainteresowało Cię i utwierdziło w przekonaniu, że przeszłość naszego regionu pełna jest ciekawych opowieści.

Założenie i prowadzenie bloga potraktowałem jako roczny eksperyment. Po upływie kilkunastu miesięcy mogę go ocenić wyłącznie pozytywnie. Clio doczekało się stałej grupy odbiorców, statystyki odwiedzin wyglądają obiecująco. Ale eksperyment dobiega końca. Szesnastego grudnia upływa termin zapłaty za hosting i domenę na kolejne 12 miesięcy. Czy Clio będzie na chodzie w przyszłym roku? Nie wiem.To już zależy od Ciebie!

Kwota potrzebna do utrzymania strony przy życiu jest niewielka. Jeśli uważasz, że Clio zasługuje na miejsce w wirtualnym świecie - dolej jej paliwa do baku. Ja ze swej strony gwarantuję, że pomysłów do dalszych podróży po przeszłości mi nie zabraknie.

To co, jedziemy dalej?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
ukryta
WO
Wojciech
ukryta
 
10 zł
TG
Teresa Gazda
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!