id: gydxth

Pomóż mi walczyć z rakiem kości (szpiczakiem mnogim)

Pomóż mi walczyć z rakiem kości (szpiczakiem mnogim)

Nasi użytkownicy założyli 1 188 124 zrzutki i zebrali 1 250 554 046 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Szóstego września kończy bieg moja zrzutka! Dlaczego akurat tego dnia? Bo to moje urodziny i zamknięcie zbiórki z takim wynikiem będzie najwspanialszym prezentem.

  Bardzo, ale to bardzo, z tego tytułu dziękuję. To nieoceniona pomoc patrząc na puchnące koperty rachunków.

   

  ❤️ Jest dobrze! Dzięki Tobie! ❤️

   

  Co do stanu zdrowia, to w żołnierskich słowach wygląda to tak: wyniki – bdb, samopoczucie – bardzo słabe.

   

  Wyjaśniam: komórki nowotworowe zostały rozstrzelane i zmiecione w pył (resztki pochowały się po kątach i czekają na pierwszą możliwą okazję by

  zaatakować - taka przypadłość szpiczaka), szpik się odtworzył czysty od nowotworu i tym samym krew jest w eleganckim stanie bo przecież szpik ją

  buduje.

   

  Niestety w tym całym "szczęściu” organizm fatalnie znosi chemię, którą dostaję codziennie w tabletkach i raz w tygodniu dożylnie. Chemia potrafi uziemić na tydzień w łóżku albo dać takiego pałera, że można góry przenosić. Problem w tym, że nie da się tego przewidzieć.

  Najciężej jest się pogodzić z brakiem aktywności po tylu latach zabaw w paralotniarstwie, na macie aikido, przy czołgach i na motocyklu. Chciałoby się wiele a tu w ciągu roku o 180 stopni i to przez prawe ramię (dla wtajemniczonych).

  Tym bardziej dziękuję Ci za spokój głowy i życzę całej tony zdrowia. Wam i najbliższym!

  Wielkie dzięki za kontakt różnoraki i dobre słowa, które padają. Po prostu za to, że jesteście.

   

  ⚠️

  Nadal trwają prace nad formalizacją spraw związanych z Fundacją pozwalającą darczyńcom na przekazanie 1% podatku na mój cel. W roku 2022 (czyli podatek za obecny rok 2021) przekazanie datku 1 % na mój cel będzie już możliwe. Piszę to z bardzo dużym prawdopodobieństwem i nadzieją. W tej sprawie dam znać w pierwszych dniach Nowego Roku. 

  ⚠️

   

   

  Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami,

  Jakub Chęciński


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie,


Mam na imię Jakub i mam 45 lat. Po roku nadłamliwości kości (cyklicznie łamane żebra), bólu w lędźwiach i osłabieniu, bydgoscy lekarze wykryli u mnie guz kości krzyżowej kręgosłupa i zdiagnozowali plasmocytomę czyli szpiczaka mnogiego – nowotwór kości.


Po badaniach przesiewowych zakwalifikowano mnie do programu COBRA realizowanego przez Polskie Konsorcjum Szpiczakowe w Poznaniu. Leczenie długotrwałe bo przez 5 lat brania chemii bez jakiejkolwiek przerwy. Mam nadzieję pognać raka kijami, ale obawiam się, że bez Waszej pomocy się nie obejdzie. Stąd moja prośba o każdą (nawet najmniejszą) wpłatę i pomoc.


Jest kilka leków, którymi muszę dodatkowo żywić organizm. Te leki to głównie suplementy diety (potężny zastrzyk witaminowy), preparaty „łatające” powstałe dziury w kościach, leki osłonowe i medyczna marihuana (żołądek odmówił współpracy z tabletkami po długotrwałym ich braniu). Sama przedstawiona suplementacja to koszt kilku tysięcy złotych miesięcznie. Niemniej jednak rokowania leczenia są dobre.


y5379be37cfa7f80.jpeg


Wszystkim życzę całą tonę zdrowia a tym, którzy pochylili się nad prośbą serdecznie dziękuję.


Dobrze, że wszyscy jesteście.

Jakub Chęciński

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1007

preloader

Komentarze 119

preloader