id: gyr5uv

2 Sezon Projektu SprayArt 4Kids

2 Sezon Projektu SprayArt 4Kids

Nasi użytkownicy założyli 1 153 775 zrzutek i zebrali 1 198 902 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Moi drodzy.

2 lipca rusza 2 Sezon Projektu SprayArt 4Kids. To cykl plenerowych imprez, w trakcie których dzieci uczą się spraypaintingu, malując przy tym niesamowite arcydzieła. Projekt rozwija ich talent artystyczny, wywołuje radość i zaciekawienie na ich twarzach. To niesamowicie skuteczny sposób na wydobycie z nich artystycznych talentów, które potem mogą wykorzystywać w dalszej kreatywnej drodze ku karierze.


Każda z imprez to wydatek rzędu 400-500 zł. Część z pierwszych imprez pokryłem z własnej kieszeni, wszystkich nie dam rady. Na każdej z imprez zostaje do samego końca, tak długo - aż skończą się materiały, bo chętnych nie brakuje, dzieci czekają czasami kilka godzin w kolejce aby coś namalować. Nigdy żadnego dziecka nie odprawiłem z kwitkiem bo chciałbym, aby każdy dostał swoją szansę.


iff2d471a32c38e4.jpeg

To od Was zależy jak długo będzie trwał ten sezon i jak sam projekt będzie się rozwijał!


Potrzebne są fundusze na w zasadzie wszystko, i wszystko też poszło słono do góry:

  • specjalny papier pod obrazy
  • farby w sprayu
  • narzędzia malarskie i kształty
  • płyty HDF jako podkład pod obrazy
  • środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, okulary, ubrania)
  • materiały na stworzenie szablonów postaci


To dzięki Waszemu wsparciu możemy trafić do większej ilości dzieci i stworzyć razem mnóstwo fantastycznych arcydzieł służących im na co dzień i sprawiających, że są dumni z tego co zrobili.


j5c1e9448354bc35.jpeg

Kilka słów o projekcie:

Projekt SprayArt 4Kids powstał w 2021 roku. To nic innego jak forma rozrywki plenerowej, przeznaczona dla dzieci, mająca na celu głównie dobrą zabawę i pobudzenie u nich talentów artystycznych. Zapewne niejedno z Was w czasie wakacyjnego urlopu widziało ulicznych performerów tworzących niesamowite dzieła przy pomocy farby w sprayu - coś, co zawsze przyciąga uwagę turystów i zaciekawienie dzieci. ten projekt jest modyfikacją tego zjawiska, pod kątem nauki, zabawy, pracy z dziećmi i ciekawego spędzenia czasu.


Realizuje się go w formie przedstawień, opartych na początkowej nauce tworzenia obrazów, wykorzystania dostępnych materiałów i narzędzi oraz finalnemu tworzeniu obrazu pod okiem osoby prowadzącej.


Udział dziecka w takim przedstawieniu:

- Zaspokaja ciekawość, daje możliwość spróbowania własnych sił

- Rozbudza talent artystyczny, uczy postrzegania barw i tworzenia własnych kolorów i odcieni

- Daje dziecku możliwość realizacji własnych ambicji twórczych

- Jest ciekawą przygodą, z jaką dziecko na pewno wcześniej nie miało do czynienia


daf10acd108d2f85.jpeg

Na początku każdego przedstawienia skrupulatnie pokazujemy obecnym wszystkie techniki tworzenia kompozycji, objaśniamy jak działają szablony, co się stanie gdy użyjemy tego kształtu czy innego... Niesamowite jest to, jak szybko dzieci podłapują tę technikę, jak błyskawicznie w ich głowach tworzy się projekt, który chcą wykonać. Po zakończeniu imprezy wracają do domu z obrazami w ręku, rodzice wieszają im je w pokojach i codziennie przechodząc obok nich dumni są z tego, że ich pociechy to namalowały. Pochwalenie się takim obrazem przed kolegami czy koleżankami które je w domach odwiedzają jest czymś niesamowitym, wręcz elitarnym - bo możliwości na co dzień aby taki obraz namalować nie mają, czują się więc przez to wyjątkowi.


Nie tylko dzieci mogą uczestniczyć w naszych przedstawieniach - na każdej plenerowej imprezie Zapraszamy także dorosłych, by spróbowali swoich sił, by dali się ponieść fantazji i przelali to farbą na papier. Każdy z uczestników przeżywa własną przygodę artysty, i to jest w tym wszystkim magiczne, trudne do opisania a zarazem ciekawe.


saafe1b5a6c009ac.jpeg

Każdemu z Was, kto wesprze ten projekt będę starał się w jakiś sposób odwdzięczyć. Będę o Was wspominał, będziecie autorami moich podziękowań po każdej z imprez która odbędzie się dzięki waszemu wsparciu, będę tworzył dla Was obrazy, a dla najbardziej hojnych podczas podsumowania sezonu przewidziałem specjalne upominki w ramach podziękowania.


Jeśli ktoś uwierzy w powodzenie projektu to każda kwota będzie mnie cieszyła.


Dziękuję, że jesteście z Nami, że wspieracie ten projekt i realnie wpływacie na to aby się rozwijał, wszystkim wspólnie i każdemu z osobna - dziękuję. Maciek


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Obraz dla Sponsora Plenerowej imprezy SprayArt 4Kids
500 zł to Kwota stanowiąca koszt jednej plenerowej imprezy, na której około 30 dzieci namaluje swoje obrazy. W ramach za taki wkład w rozwój i rozpows...
500 zł

Kupione 1 z 5

Zakończona
Inne
Zostań Mecenasem Projektu SprayArt 4Kids
Kwota, jaką postanowiłeś wpłacić znacznie przyczyni się do rozwoju mojego projektu. Sprawi, że zakupione zostaną nie tylko materiały potrzebne do zor...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 1

KN
Kinga N
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!