id: gz2cnk

Walka o zwycięstwo w tie-breaku. Siatkarski sędzia Agnieszka Zyskowska potrzebuje Twojego wsparcia

Walka o zwycięstwo w tie-breaku. Siatkarski sędzia Agnieszka Zyskowska potrzebuje Twojego wsparcia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
63 350 zł
z 120 000
52%
zakończona
06.11.2022r
627
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 035 266 zrzutek i zebrali 1 102 434 774 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nie udała się walka o zwycięstwo w tie-breaku dla Agnieszki Zyskowskiej - sędzi siatkówki. 28 sierpnia 2022 roku odeszła od nas kochana Aga, pozostawiając wielu przyjaciół, sympatyków siatkówki, którzy próbowali pomóc leczeniem alternatywnym Adze. Dlatego też w porozumieniu z rodzicami Agi oraz środowiskiem siatkówki, pragniemy zmienić cel zrzutki, pomagając kolejnej osobie reprezentującej siatkarską rodzinę. Środki ze zbiórki chcemy przekazać na leczenie alternatywne trenera siatkówki Adama Grabowskiego. Adam przez wiele lat był trenerem kobiecej siatkówki. Ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów zarówno na gruncie polskim, jak i międzynarodowym. Wielokrotnie sięgał ze swoją drużyną i reprezentacją po medale m.in. na Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, Pucharze i Superpucharze. Osiągnięcia te nie byłyby możliwe bez jego zaangażowania, pasji, wiedzy i doświadczenia. Podziwiamy go za jego wytrwałość i to, że potrafił oddać się w stu procentach temu, co prawdziwie kocha. U Adama zdiagnozowano nieuleczalną chorobę – stwardnienie boczne zanikowe. Jest to poważne schorzenie polegające na uszkodzeniu centralnego i/lub obwodowego układu nerwowego. Do głównych objawów należą zaniki mięśni kończyn, fascykulacje, czyli mimowolne, szybkie skurcze mięśni oraz stopniowa utrata sprawności ruchowej i niedowład kończyn dolnych. Dla osoby tak aktywnej jak Adam, wiadomość o chorobie była czymś potwornym, największym dramatem, który mógł się przydarzyć. Najgorsze jest to, że choroba szybko postępuje i wraz z każdym dniem odbiera coraz więcej. Leczenie ma na celu tylko łagodzenie występujących objawów oraz usprawnianie pacjenta. W medycynie konwencjonalnej nie ma na nią leku ani odpowiedniej terapii.

W lutym 2021 roku Agnieszka usłyszała informację, która wywróciła jej życie do góry nogami. Po wielu badaniach, diagnoza – nowotwór przewodów żółciowych wewnętrzwątrobowych. Od samego początku obserwowaliśmy jej ogromną wiarę i zacięcie w poszukiwaniu najlepszej drogi leczenia. Determinacja Agi była ogromna, nie chciała dać żadnych szans chorobie. Nasze sportowe serca nie dopuszczały innej opcji. Agnieszka, najlepsza przyjaciółka, pełna dobroci, rozdająca uśmiech dzieciakom na zawodach siatkówki, serdeczna i pomocna stanęła w obliczu największego wyzwania w swoim życiu. Będąc u jej boku podziwiamy jej siłę i przekonanie, że Aga wygra ten mecz.


Ostatnie 1,5 roku to walka o powrót do zdrowia. Trzy kolejne cykle chemioterapii zakończone w czerwcu br. pokazały, że terapeutyczne możliwości leczenia zostały wyczerpane przynajmniej w ujęciu polskiej medycyny naukowej. Dlatego poszukując kolejnych możliwości leczenia, sięgamy po rozwiązania dostępne na zachodzie Europy i skuteczne metody, które sprawdziły się wśród osób z naszego otoczenia. Oni wygrali walkę z nowotworem i wrócili do pełni sił. Ich doświadczenia, dają nam nadzieję na zwycięstwo.


Leczenie, które już od jakiegoś czasu stosuje Agnieszka nie jest refundowane przez NFZ, a jest bardzo kosztowne i wynosi ok. 51000 złotych kwartalnie (3 miesiące). To leczenie jest naszą największą nadzieją na powrót do zdrowia naszej przyjaciółki. W imieniu Agnieszki zwracamy się z prośbą o wsparcie i pomoc w rozpropagowaniu tej zbiórki. Nasza przyjaciółka, sędzia siatkówki, bierze udział w najważniejszym tie-breaku swojego życia.


Nie wyobrażamy sobie innego wyniku niż 3:2, oczywiście dla niej!  Nawet z najmniejszą Waszą wpłatą zwycięstwo jest pewne !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 627

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EC
Ewa C.
20 zł
DS
Kuroń
100 zł
DS
Mateusz Jeż
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
CZ
Czyż
1 000 zł
Zwrócona
BA
Basia
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Rafał Pośpiech

  Nie udała się walka o zwycięstwo w tie-breaku dla Agnieszki Zyskowskiej - sędzi siatkówki. 28 sierpnia 2022 roku odeszła od nas kocchana Aga, pozostawiając wielu przyjaciół, sympatyków siatkówki, którzy próbowali pomóc leczenim alternatywnym Adze. Dlatego też w porozumieniu z rodzicami Agi oraz środowiskiem siatkówki, pragniemy zmienić cel zrzutki, pomagając kolejnej osobie reprezentującej siatkarską rodzinę. Środki ze zbiórki chcemy przekazać na leczenie alternatywne trenera siatkówki Adama Grabowskiego. Adam przez wiele lat był trenerem kobiecej siatkówki. Ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów zarówno na gruncie polskim, jak i międzynarodowym. Wielokrotnie sięgał ze swoją drużyną i reprezentacją po medale m.in. na Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, Pucharze i Superpucharze. Osiągnięcia te nie byłyby możliwe bez jego zaangażowania, pasji, wiedzy i doświadczenia. Podziwiamy go za jego wytrwałość i to, że potrafił oddać się w stu procentach temu, co prawdziwie kocha. U Adama zdiagnozowano nieuleczalną chorobę – stwardnienie boczne zanikowe. Jest to poważne schorzenie polegające na uszkodzeniu centralnego i/lub obwodowego układu nerwowego. Do głównych objawów należą zaniki mięśni kończyn, fascykulacje, czyli mimowolne, szybkie skurcze mięśni oraz stopniowa utrata sprawności ruchowej i niedowład kończyn dolnych. Dla osoby tak aktywnej jak Adam, wiadomość o chorobie była czymś potwornym, największym dramatem, który mógł się przydarzyć. Najgorsze jest to, że choroba szybko postępuje i wraz z każdym dniem odbiera coraz więcej. Leczenie ma na celu tylko łagodzenie występujących objawów oraz usprawnianie pacjenta. W medycynie konwencjonalnej nie ma na nią leku ani odpowiedniej terapii.

 • ŁG
  Łukasz

  Powodzenia trzymaj się

  5 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam mocno kciuki i kibicuję z całych sił!

  ukryta
 • Malgorzata Puchalska

  Jestem z Toba Aga! Teraz walczymy razem ❣️

 • E
  Edyta

  Trzymaj się Aga! 💪Jesteśmy z Tobą👍

  100 zł