id: gz2cnk

Walka o zwycięstwo w tie-breaku. Siatkarski sędzia Agnieszka Zyskowska potrzebuje Twojego wsparcia

Walka o zwycięstwo w tie-breaku. Siatkarski sędzia Agnieszka Zyskowska potrzebuje Twojego wsparcia

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
82 439 zł 
z 120 000
68%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

W lutym 2021 roku Agnieszka usłyszała informację, która wywróciła jej życie do góry nogami. Po wielu badaniach, diagnoza – nowotwór przewodów żółciowych wewnętrzwątrobowych. Od samego początku obserwowaliśmy jej ogromną wiarę i zacięcie w poszukiwaniu najlepszej drogi leczenia. Determinacja Agi była ogromna, nie chciała dać żadnych szans chorobie. Nasze sportowe serca nie dopuszczały innej opcji. Agnieszka, najlepsza przyjaciółka, pełna dobroci, rozdająca uśmiech dzieciakom na zawodach siatkówki, serdeczna i pomocna stanęła w obliczu największego wyzwania w swoim życiu. Będąc u jej boku podziwiamy jej siłę i przekonanie, że Aga wygra ten mecz.


Ostatnie 1,5 roku to walka o powrót do zdrowia. Trzy kolejne cykle chemioterapii zakończone w czerwcu br. pokazały, że terapeutyczne możliwości leczenia zostały wyczerpane przynajmniej w ujęciu polskiej medycyny naukowej. Dlatego poszukując kolejnych możliwości leczenia, sięgamy po rozwiązania dostępne na zachodzie Europy i skuteczne metody, które sprawdziły się wśród osób z naszego otoczenia. Oni wygrali walkę z nowotworem i wrócili do pełni sił. Ich doświadczenia, dają nam nadzieję na zwycięstwo.


Leczenie, które już od jakiegoś czasu stosuje Agnieszka nie jest refundowane przez NFZ, a jest bardzo kosztowne i wynosi ok. 51000 złotych kwartalnie (3 miesiące). To leczenie jest naszą największą nadzieją na powrót do zdrowia naszej przyjaciółki. W imieniu Agnieszki zwracamy się z prośbą o wsparcie i pomoc w rozpropagowaniu tej zbiórki. Nasza przyjaciółka, sędzia siatkówki, bierze udział w najważniejszym tie-breaku swojego życia.


Nie wyobrażamy sobie innego wyniku niż 3:2, oczywiście dla niej!  Nawet z najmniejszą Waszą wpłatą zwycięstwo jest pewne !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 625

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 138 731 zł

A ty na co dziś zbierasz?