id: gzap9w

Na walkę z nielegalnymi radarami policyjnymi

Na walkę z nielegalnymi radarami policyjnymi

2 399 zł 
z 50 000 zł
4%
zakończona 28.07.2022r
66 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Drogi Kierowco,

Nazywam się Tomasz Motyliński. Od 2012 roku zajmuję się walką z wadliwymi i co ważniejsze nielegalnie używanymi przez polską Policję ręcznymi miernikami radarowymi do pomiaru prędkości w ruchu lądowym. Nie jesteś zapewne świadom, że każdego dnia wielu z nas (choć przyznać muszę w imię szczytnej idei, to jednak nazywając rzecz po imieniu) jest bezczelnie okradanych. Choć pewnie niektórym trudno będzie w to uwierzyć, nie trzeba wcale przekroczyć prędkości, aby za takie wykroczenie mandat zapłacić.

Nasi dzielni stróże np. od 2007 roku używają m.in. ręcznego radaru Iskra-1, który jak odkryłem już w 2012 roku nie spełnia wymogów naszego prawa zawartych w obowiązującym wtedy stosownym rozporządzeniu z 2004 roku. Od lat jednak napotykam na opór ze strony zarówno Policji jak i Głównego Urzędu Miar (że o przedstawicielach władzy już nawet nie wspomnę) przed natychmiastowym wycofaniem tych urządzeń z użytku. I nawet ostatnie pismo NSZZ Policjantów w Wielkopolsce do Komendy Głównej Policji nic nie zmieni, ponieważ oficjalne przyznanie nam racji wiązałoby się z niezliczoną ilością wypłacanych odszkodowań dla polskich kierowców. Nie będę epatował kwotami, jakie na tę walkę w czasie ostatnich lat wydałem, ale przyznać muszę, że nie jestem już chyba w stanie dłużej na ten cel prywatnych pieniędzy przeznaczać, a przynajmniej nie tyle ile bym chciał, a nie miałem też sumienia brać pieniędzy od tych, którym pomagałem. W większości przypadków opłacenie adwokata przekraczało ich możliwości finansowe. Jako, że znudziło mi się "gonienie króliczka" i chciałbym go w końcu dopaść i "upier#$%@| mu łeb", w imieniu swoim i kolegów proszę Was o wsparcie naszej akcji.++ Uwaga reklama ++Zapłaciłeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości, a wcale nie byłeś pewien, czy tyle faktycznie jechałeś? Wpłać nam 1zł (słownie złotówkę), a obiecuję, że postaram się, aby to się nigdy nie powtórzyło.++ I po reklamie ++

Moje główne cele:

Cofnięcie

sfałszowanego

Zatwierdzenia Typu

przyrządu radarowego do pomiaru prędkości w ruchu lądowym

Iskra-1

(i natychmiastowe wycofanie tych urządzeń z użytku)

Zmiana Zatwierdzenia Typu

przyrządu lidarowego do pomiaru prędkości w ruchu lądowym

Ultralyte LTI 20-20

, aby pomiar dowodowy był dozwolony z odległości nie większej niż 300m.

Zorganizowanie w imieniu poszkodowanych pozwu zbiorowego przeciwko

najbardziej znanemu w Polsce

biegłemu z zakresu technologii pomiaru prędkości pojazdów oraz przejazdu na czerwonym świetle

po liceum ogólnokształcącym, który swoimi nieprofesjonalnymi i kłamliwymi często opiniami skrzywdził wielu kierowców szukających sprawiedliwości w sądach.

Fragment Faktów TVN z 13 marca 2017 roku

[dopisano 21.03.2017]

Wiele osób pyta, więc pozwólcie, że uprzedzając kolejne takie same pytania odpowiem tu. Tak, to ja od tego "paragonu", który został polubiony przez 100000 internatów w niespełna 24 godziny od publikacji. Nie wspominałem o tym, gdyż moim zdaniem nie ma to żadnego związku z powyższą sprawą.

--

Tomasz 'anacron' Motylińskiwspółtwórca "Nielegalnych Radarów do Kosza" (w niektórych kręgach zwany 'Pogromcą Radarów').

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 611 zrzutek

i zebrali

807 722 765 zł

A ty na co dziś zbierasz?