id: h2hakj

Przezskórny stymulator nerwu błędnego

Przezskórny stymulator nerwu błędnego

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
17 961 zł 
z 18 448
97%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 936 561 zrzutek i zebrali 927 082 410 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • imageJestem ogromnie wdzięczna wszystkim wspierającym zrzutkę. Stymulator został zamówiony i opłacony. Resztę zebranej kwoty przeznaczymy na płatność za konsultacje. Niech zdrowie i pomyślność zawsze będą z Wami❤ 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zrzutek jest wiele. Niektóre potrzeby są pilniejsze i większe niż nasza, ale dla każdej matki to jej dziecko jest najważniejsze. Dlatego postanowiłam, że poproszę o pomoc.

Wierzę, że jeśli tu trafiłeś/trafiłaś, nie stało się to przez przypadek i z jakichś powodów miałeś/miałaś nas poznać. Być może pomóc.

Powiem Ci jak jest. Bez owijania w szare papierki i koloryzowania. Moja córka, Maja, jest na ogół pogodną 9-latką. Jak każdy z nas smuci się i denerwuje, tyle że z dużo większą intensywnością i częstością, a ja mogę wtedy tylko zgadywać co dzieje się w jej głowie. Właściwie robię to nieustannie. W 3 r.ż. zdiagnozowano u Majki autyzm i epilepsję. Moje dziecko ma mocno opóźniony rozwój mowy i komunikacji, problemy z przetwarzaniem sensorycznym, w tym słuchowym, co bardzo odcisnęło się na jej ogólnym rozwoju. Od kilku lat wspieramy córkę wszechstronną terapią, leczeniem i suplementacją opartą o właściwe badania oraz ogromną miłością. Wiele udało nam się osiągnąć i jestem wdzięczna za miejsce, w którym jesteśmy. Maja robi systematyczne postępy, niestety jej rozwój nadal daleko odbiega od rówieśników. Majka jest dzieckiem inteligentnym, z dużym potencjałem, ale też ogromem wyzwań, które ją blokują mimo chęci. Wiem, że jest jakiś sposób, guzik, który należy wcisnąć, aby ją odblokować. Podpowiedziano nam użycie przezskórnego stymulatora nerwu błędnego, jako nieinwazyjnej metody, mogącej w znacznym stopniu wspomóc starania o zdrowie naszego kochanego dziecka. Przezskórny stymulator nerwu błędnego, wg najnowszych badań, ma duży potencjał nie tylko do łagodzenia objawów autyzmu, ale również chorób współistniejących z autyzmem, jak padaczka i przewlekłych stanów zapalnych ciągle obecny w organizmie naszej córki. Wiem, że użycie tej metody wpłynie na rozwój Mai w wielu sferach. Kłopot w tym, że wcześniejsze i obecne bardzo kosztowne interwencje oraz ogólna sytuacja ekonomiczna w ostatnich latach znacznie wpłynęły na finanse naszej rodziny. Cena stymulatora to na ten moment 16 499 zł plus dodatkowo pakiet konsultacji monitorujących proces wsparcia tą metodą. Urządzenie nie jest refundowane przez NFZ ani inne organy wspierajace leczenie i rehabilitację, dlatego nie możemy liczyć na jakiekolwiek dofinansowanie. Czułeś/czułaś kiedyś niemoc, bezradność wobec okoliczności? To potworne uczucie wiedzieć, że jest szansa, ale poza zasięgiem. Dlatego proszę o pomoc.


O przezskórnym stymulatorze nerwu błędnego można przeczytać więcej tutaj:

https://mitoterapia.pl/2022/09/09/aktywacja-neuronow-w-nieinwazyjnej-stymulacji-nerwu-blednego-tvns/

Lokalizacja

Łęczna, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

 
Dane ukryte
ukryta
PL
Przemysław Lamont
100 zł
MP
Marcin
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MB
Ewa Ryszard Białek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KS
Karolina Smosarska
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 500 zł
MB
Magda Białek
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków