id: h2rg5c

Pomoc celowa dla Obrońców Kijowa

Pomoc celowa dla Obrońców Kijowa

37 569 zł 
z 600 000
6%
zakończona 31.03.2022r
142 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • qab3b42c3293ace2.jpegWspólnie z Stanislav KyRilo zakończyliśmy spotkanie z kurierem wojskowym... wróciliśmy do kraju, wszystkie rzeczy przekazaliśmy, zadanie wykonane. A teraz szczegóły....


  Otrzymaliśmy tak wielkie i wzruszające podziękowania za ten drobny sprzęt wojskowy załatwiony w 2 dni weekendowe, że aż łza w oku się kręciła.... tak ciepłego, serdecznego, charyzmatycznego i oddanego dla własnego Narodu kuriera to w życiu nie spotkałem 🤔 kuriera działającego w warunkach wojennych. Jesteś wielki Артем Фисун i szacun dla Ciebie 👏👏👏😍


  Z tych wszystkich dostaw, nasz sprzęt, rzeczy były na najwyższym poziomie. Tak konkretnych przedmiotów się nie spodziewali... np. kto z Was cieszył się w ostatnim czasie choćby z latarki, lornetki czy hełmu? 


  Powiem tak, najgorsza na koniec spotkania była myśl, że ten człowiek musi tam wrócić "do piekła" i dostarczyć te oczekiwane rzeczy przez Obrońców.... nie jeden raz, a wielokrotnie. Nie ma gwarancji przeżycia wojny. To jego praca i pasja. Człowiek oddany sprawie. Obecnie jest w drodze i do celu dojedzie za 10 godzin, a potem leci na drugi koniec Ukrainy w strefę Charkowa, czyli ostrego ostrzału rakietowego. Będzie jechał przez liczne kontrole uliczne, zniszczone drogi dojazdowe, przy wybuchach, ostrzale rakietowym. 


  Szczerze.... to te nasze 8 godzin powrotu do Gdańska autostradami to relaks, pomimo braku snu od 2 w nocy. 


  Tak wielkiego wzruszenia dawno nie odczułem... pierwszy raz widziałem tego człowieka, a czułem jakbym go znał wiele lat. 


  Jako Naród nie czujemy tego co jest w realu, media nie oddają tych prawdziwych, odczuwalnych relacji międzyludzkich w czasie wojny. To głęboki wątek, trudno do oddania w treści, którego teraz nie jestem w stanie opisać, że względu na poziom wzruszenia. 


  Czas na dalsze intensywne działania, czyli szybki II transport, najlepiej do piątku/soboty. Musimy zebrać 600 000 zł. To niewielka kwota na tak wielkie potrzeby. Te pieniądze to jest niski koszt tych więzów międzyludzkich, jakie powstają w tym trudnym czasie! Musimy zdarzyć przed Putinem. 


  Po tym spotkaniu dokładnie wiemy co potrzebują ludzie walczący o naszą "europejską wolność" i co mamy kupić w ramach zbiórki środków: https://zrzutka.pl/h2rg5c


  Żołnierze muszą działać precyzyjnie i dynamicznie, aby przetrwać... a my jako organizatorzy musimy działać skutecznie, i budować wielką ogólnokrajową strukturę pomocy celowej, której w kraju brakuje.


  Poczujmy tę więź międzyludzką, szanujmy się i uwierzmy, że pokonamy agresora, terroryzm putinowski. Nie dopuśćmy do kolejnych zbrodni ludzkości. 


  Proszę o intensywną współpracę z międzynarodowym Zespołem Kropelka Energii i pomoc w zebraniu środków do walki z putinowskim reżimem.


  "Путін хуйло"!!! -to krzyczę na zdjęciu z kurierem 👊✌️ to okrzyk wojowników przeciw Putinowi. Zrobiłem to z wielką przyjemnością 👊


  #działamyskutecznie #KropelkaEnergii

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Jesteśmy już w Warszawie. Czekamy na kolejnych Dobroczyńców ✌️c20e3b7eb0b46925.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dziś wieziemy pierwszy transport na granicę. Po drodze zajedziemy do Warszawy po odbiór kolejnych rzeczy. cf5848089f704877.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jest to zbiórka celowa dla Obrońców Kijowa. Jej celem jest zakup sprzętu ochrony osobistej dla żołnierzy walczących z agresorem. Dzięki tym środkom zakupimy takie rzeczy jak odzież osobistą, kamizelki kuloodporne, hełmy, latarki, lornetki, noktowizory, itp.

Rzeczy zostaną przekazane na granicy w ręce wojskowego kuriera, który dostaczy je bezpośrednio do Kijowa.

Wszystkie rzeczy są oczekiwane przez dowódcę obrony, z którym mamy bezpośredni kontakt.

Nie kupujemy nic zbędnego. Tylko to co jest potrzebne.

Zachęcamy Państwa do wsparcia naszych działań.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

aleja Grunwaldzka 472d, 80-309

Gdańsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 142

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Lokalizacja

aleja Grunwaldzka 472d, 80-309

Gdańsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

891 510 zrzutek

i zebrali

832 060 902 zł

A ty na co dziś zbierasz?