id: h3k5dg

Pomóż nam zorganizować 3. Festiwal Spójnika!

Pomóż nam zorganizować 3. Festiwal Spójnika!

Nasi użytkownicy założyli 1 188 728 zrzutek i zebrali 1 252 040 123 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

3. Festiwal Spójnika | 12-13 sierpnia 2023, Katowice.

Łączymy lewicę aby rosła w siłę i ludzie żyli coraz lepiej.


Festiwal Spójnika to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez aktywistki i aktywistów skupionych wokół Stowarzyszenia Spójnik, działającego na rzecz integracji lewicy w Polsce oraz działaczki i działaczy Nowej Lewicy, Partii Razem oraz innych organizacji i ruchów lewicowych.


Idea festiwalu wynika bezpośrednio z potrzeby dzielenia się naszą wizją państwa świeckiego, opiekuńczego i równościowego oraz potrzebą umacniania więzi z tymi, którzy podzielają nasze wartości. Chcemy, aby każdy poczuł się wyjątkowo biorąc udział w tym unikatowym wydarzeniu. Naszym pragnieniem jest łączenie aktywistów, polityków, związkowców, ekologów - i przede wszystkim ludzi, których sercu bliskie są lewicowe ideały i wartości.


Nasz festiwal to dwa dni debat, spotkań merytorycznych i integracyjnych. Dyskusje o polityce, sprawach gospodarczych i społecznych. Rozmowy o ochronie środowiska naturalnego, teraźniejszości i przyszłości edukacji w Polsce, pomocy osobom w kryzysie uchodźczym oraz bezpieczeństwie Polski w obecnych realiach geopolitycznych. Pragniemy stworzyć dla osób o lewicowych poglądach przestrzeń do poznania się, integracji, wymiany poglądów i opinii. W naszym kraju dużo jest osób z sercem po lewej stronie, dla których ważny jest zarówno człowiek jak i środowisko naturalne, demokracja jak i równe prawa dla wszystkich, również te pracownicze. Jesteśmy przekonani, że festiwal lewicy uwolni ich ukrytą do tej pory energię do działania Aby Festiwal mógł się rozwijać, potrzebujemy Waszego wsparcia. Bo to Wy budujecie go razem z Nami.


Kwota uzyskana ze zbiórki pozwoli na rozpromowanie wydarzenia, wynajęcie lokalu, produkcję materiałów promujących oraz pokrycie kosztów związanych z transportem, a także umożliwi rozwój kolejnych edycji. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny. Festiwalowe spotkania będziemy transmitować online, aby umożliwić udział także osobom, które nie będą mogły dotrzeć do Katowic.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 33

ŁK
Łukasz KOHUT
1 000 zł
MO
Magda O.
50 zł
AZ
Adrian Zandberg
100 zł
PI
Paweł Gorzynik
50 zł
LK
Leszek Kraszyna
30 zł
ZS
Zdzisław Smoliński
ukryta
RM
Robert Maślak
50 zł
MB
Michał Brokos
100 zł
PM
Paulina Matysiak
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków