id: h3rgsu

Chcę wyleczyć kręgosłup i wrócić do pracy, by móc znowu samemu zadbać o rodzinę

Chcę wyleczyć kręgosłup i wrócić do pracy, by móc znowu samemu zadbać o rodzinę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
111 zł z 20 000 zł
0%
21 dni do końca
5 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu pomocy rodzinie w opłatach do momentu wyzdrowienia po operacji kręgosłupa, bądź rehabilitacji.

Nie chcę być na zasiłkach chorobowych, bądź innych. Chcę jak najszybciej dojść do zdrowia, doprowadzić do operacji kręgosłupa, aby móc iść do normalnej pracy i znów zarabiać na rodzinę, tak by znowu móc samemu o nią zadbać. Nie chcę więcej  odmawiać dziecku jajka niespodzianki podczas zakupów.

 

Prowadziłem z rodziną (żona i dziecko w wieku przedszkolnym) skromne życie. Przy dwóch pensjach niewiele większych niż minimum krajowe, przy skromnym życiu byliśmy w stanie nawet co miesiąc odkładać niewielką kwotę.

Od jakiegoś czasu miałem duże problemy z plecami przez co często musiałem rezygnować z pracy.

Niedawno byłem na badaniu, rezonansie magnetycznym kręgosłupa. Mam 2 przepukliny krążków międzykręgowych, wypłuklinę oraz zwyrodnienie kręgosłupa typu Modic 1.

Opinia neurologa – prędzej czy później czeka mnie operacja kręgosłupa.

Wcześniej pracowałem wiele lat jako magazynier, co często łączyło się z dużą ilością dźwigania. Obecnie nie mam pracy i nie jestem w stanie pracować. Przebywam na zwolnieniu lekarskim od 2 miesięcy. Przez wcześniejsze braki pracy i zwolnienia lekarskie, oszczędności się kończą. Dlatego jestem zmuszony prosić o pomoc.


Czekam na wizytę u neurochirurga i będę dążył do jak najszybszej operacji i powrotu do zdrowia. Zdaniem neurologa, po operacji potrzebny jest również czas na rehabilitację i dojście do zdrowia zajmuje zazwyczaj do roku czasu. Nadal jednak nie mam nawet wyznaczonego terminu operacji, więc nie wiem ile wszystko potrwa.

Dlatego proszę o pomoc na opłaty. Nie chcę zawieść rodziny, a potrzebujemy pieniążków na wszelkie rachunki za mieszkanie, media, lekarzy itp. Z jednej niewielkiej pensji wystarcza na żywność, paliwo, i wszelkie potrzeby dziecka. Ono jest dla nas najważniejsze więc staramy się aby niczego mu nie brakowało. Niewiele już zostaje na rachunki, i wydatki dodatkowe okazjonalne.

 

Załączam opis badania kręgosłupa. Pełna dokumentacja medyczna została przesłana do operatora serwisu zrzutka.pl w celu weryfikacji prawdziwości opisu zrzutki.

z2fcc581bd8850a0.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

739 968 zrzutek

i zebrali

523 496 059 zł

A ty na co dziś zbierasz?