id: h3vwfu

Renowacja boiska szkolnego oraz zakup traktorka do koszenia

Renowacja boiska szkolnego oraz zakup traktorka do koszenia

Nasi użytkownicy założyli 1 179 523 zrzutki i zebrali 1 233 611 129 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,

nazywam się Paweł Młynarczyk. Od 15 lat jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA A. Całą swoją pracę trenerską poświęcam głównie na szkoleniu dzieci i młodzieży w Rzeszowie, ale również na Podkarpaciu, a także na ogólnopolskich obozach sportowych. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim pasją i ogromnym zaangażowaniem w proces przygotowania młodego piłkarza. Dzięki poświęceniu i zapałowi do pracy trenerskiej oraz zaufaniu mi przez rodziców i podopiecznych wyszkoliłem już kilku zawodników, którzy trafili do ekstraktowych zespołów naszego kraju oraz włoskiego Napoli.

 

Obecnie jestem prezesem i trenerem w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie. Jest to szkoła neutralna, bez podziałów klubowych, w której to każdy młody kadet futbolu znajdzie swoje miejsce do rozwijania swojej pasji w spokoju i ciszy.

Dlatego zwracam się do Ciebie o pomoc w realizacji mojej misji, która ma na celu spełnić marzenia każdego młodego sportowca.

 

Niestety, szkoła boryka się z brakiem swojej bazy treningowej, a co za tym idzie, jesteśmy zmuszeni do wynajmowania obiektów treningowych w Nowej Wsi, Zaczerniu czy Łukawcu, na które dojeżdżamy wynajętym transportem. Koszty te przekraczają możliwości Naszej placówki.

Po licznych poszukiwaniach i rozmowach możemy zagospodarować boisko szkolne obok Naszej szkoły. Natomiast, aby to uczynić, potrzebujemy przeprowadzić remont boiska oraz w późniejszym użytkowaniu w odpowiedni sposób dbać o murawę.

 

Organizuję ZRZUTKĘ.PL, by zakupić sprzęt mający służyć przez wiele lat, stworzyć dobre warunki do zajęć piłkarskich i sportowych, a także opłacić pozostałe wydatki z tym związane. Chciałbym zebrać kwotę 13-tysięcy złotych. Będę wdzięczny za każdą wpłaconą kwotę, która wesprze moje działania. Wiele osób potwierdzi, że jestem osobą uczciwą i tak, jak wspomniałem, piłka nożna jest moją największą pasją, która napędza mnie do kolejnych działań na rzecz drugiego człowieka. Wierzę, że z Waszą nieocenioną pomocą, wywiąże się z misji, jaką jest Mały, wielki futbol. Mały, wielki sport.

 • zakup traktorka używanego - 6000zł
 • boisko - wertykulacja, areacja, szczotkowanie, piaskowanie, nawóz, nasiona trawy, robocizna - 7000zł Z wielką prośbą o wsparcie, a także ze sportowym pozdrowieniem,

 

Informację o szkole znajdziecie na

https://smsrzeszow.com.pl/

https://www.instagram.com/zsmsrzeszow/

 

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie to unikalna inicjatywa, powstała w wyniku zapotrzebowania na profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Szkoła rozpoczęła działalność we wrześniu 2018 roku, zapraszając we własne progi najzdolniejszych młodych adeptów z regionu.

Szkoła ma na celu kompleksowy rozwój zawodnika w ujęciu sportowym i dydaktycznym, jednocześnie przygotowując do udziału w profesjonalnych rozgrywkach na szczeblu zawodowym oraz kolejnych etapu edukacji (odpowiedzialne podejście do rozwoju młodego człowieka).

W szkoleniu nie opieramy się o jedną myśl szkoleniową, lecz staramy się z każdej metody wybrać odpowiednie elementy i przełożyć je na nasze warunki. Uważamy, że nie ma złotej metody na wyszkolenie mistrza sportowego, który osiągnie najwyższy poziom. Najważniejsze jest podejście wszystkich stron, czyli sztabu trenerskiego, zawodnika oraz oczywiście jego rodziców.

Chcemy wyszkolić zawodnika, który będzie uniwersalny i bez problemu dostosuje się do systemu, w którym gra dana drużyna. Bardzo ważne jest dla nas wyszkolenie techniczne, taktyczne, czy motoryczne, aczkolwiek w dużym stopniu zwracamy uwagę na szybkie podejmowanie decyzji. W treningu czas dzielimy na motorykę, technikę fundamentalną, działania indywidualne, grupowe oraz zespołowe, które są spójne z pracą nad konkretną fazą gry przypisaną do danego tygodnia.

Treningi oraz współzawodnictwo sportowe, to nie wszystko, co stawia się w naszej placówce na 1. miejscu. Nie mniej ważna jest część dydaktyczna, dlatego priorytetem jest również edukacja, która sukcesywnie przygotowuje uczniów do najważniejszego sprawdzianu, jakim jest egzamin maturalny.

W szkole prowadzone są dodatkowe zajęcia z języka polskiego i angielskiego. Szkoła średnia oferuje zaś klasę z rozszerzonym profilem z przedmiotów: Biologia, Chemia i Język angielski.

 

Opis: ℹ️Trwa nabór uzupełniający do wszystkich klas, a także nabór na nowy rok szkolny

Opis: 💻https://smsrzeszow.com.pl/rekrutacja/ Opis: 👈

Opis: ✅W ramach zajęć szkolnych realizujemy profesjonalny trening piłkarski we współpracy z Brain Training Academy Rzeszów, trening motoryczny, trening bramkarski, współpracę z fizjoterapeutą oraz wysoki poziom dydaktyczny (dodatkowe zajęcia z języka polskiego, języka angielskiego, biologii i chemii).

#NabórZSMS #DołączdoNas

a) rocznik 2007 – U16 – nabór uzupełniający do II LO

b) rocznik 2008 – U15 – nabór do I LO

c) rocznik 2009 – U14 - nabór do I LO oraz uzupełniający do 8 SP

d) rocznik 2010 – U13 – nabór uzupełniający do klasy 7 SP

e) rocznik 2011 – U12 – nabór do klasy 6 SP

f) rocznik 2012 – U11 – nabór do klasy 5 SP

g) rocznik 2013 – U10 – nabór do klasy 4 SP


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

 
Dane ukryte
10 zł
JS
Jacek Sondej
ukryta
LU
Lucjan
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PR
Paweł R
100 zł
MP
Marcin Panek
100 zł
MR
90 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JG
Janusz G
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • M&S Rogowscy

  Kochani! Fajna inicjatywa - dlatego jako rodzina i jako fani piłki nożnej, chętnie ją wsprarliśmy, choć z Rzeszowem NIC nas nie łączy! A ponieważ z Rzeszowem NIC nas nie łączy, to jako tzw. 'głowa rodziny', pozwolę sobie na trochę krytyczny komentarz: Zbiórka, co widać po wpłatach, trwa od ponad miesiąca. Wpłat zaledwie 41 (nasza jest 42) i średnia wartość wpłaty to trochę ponad 90pln. Dzieci/uczniów szkoły na zdjęciu doliczyliśmy się ponad 55 - czyli gdyby rodzice za każde dziecko wpłacili po 100pln, to już byłaby niemalże połowa kwoty - owszem, wiemy, nie każdego stać! rozumiemy! - jednak w życiu NIE MA NIC ZA DARMO! Nie ma 'dobrych wujków', co to wyskakują z kasy na każde zawołanie! I widać to także po tej Waszej zbiórce, która idzie raczej kiepsko. Ale, Kochani, najpierw trzeba próbować pomóc sobie samemu [np. może np. z 500+ od rodziców? Ale można i bez tego przecież: czytajcie dalej, proszę] i szukać pomocy w swoim otoczeniu, w swojej społeczności. Przecież chłopaki mogłyby zrobić jakieś tanie ulotki na komputerze szkolnym [z linkiem do np. zbiórki lub po prostu nr konta], ustawić się w dresach w weekendy z tymi ulotkami przed supermarketami w Rzeszowie, z puszką [jak to robi WOŚP] i przez jakiś miesiąc próbować zebrać tę kwotę 13000pln? Oczywiście fajnie, że jest zrzutka.pl, gdyż trzeba się na niej wspierać [choćby, żeby to było wszystko oficjalnie i przejrzyści], ale też trzeba pokazać trochę własnej inicjatywy u siebie, na własnym podwórku, a nie liczyć tylko, że przez Internety 'samo się zrobi'! Sorry za te krytyczne słowa! Mimo tego trzymamy całą rodziną MOCNO KCIUKI, że Wam się uda zebrać potrzebną kwotę i będziecie mieć SUPER BOISKO! POZdrawiamy SERDECZNIE! Szczęść Boże!!! M&S Rogowscy

  • Paweł Młynarczyk

   Dzień dobry Dziękuję za wsparcie oraz ocenę mojego działania na rzecz młodych piłkarzy. Proszę mi wierzyć, że podjąłem wszelkich starań by zapewnić godziwe warunki dla młodych kadetów piłkarskiego rzemiosła. Wydział sportu i wydział zdrowia miasta Rzeszów nie przyznało nam żadnych środków, chodzę po firmach, chodzę po kolegach którzy ze mną grali w piłkę a teraz mają swoje firmy. Szukam wszędzie gdzie się da. Pomysł z robieniem ulotek jest świetny będziemy go realizować. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie Ze sportowym pozdrowieniem Paweł Młynarczyk

 • Fundacja SMS z Nieba

  Nie rezygnujecie ze zbierania dalej! Jak kończy się czas - wydłużcie czas zbiorki! Wspieramy Was!

 • Gabriel Tesluk

  Dobro Wraca

  10 zł