id: h48abd

Czteroletnia Nadia pogryziona przez psa

Czteroletnia Nadia pogryziona przez psa

Nasi użytkownicy założyli 1 153 777 zrzutek i zebrali 1 198 904 466 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

fb29b71d2962640a.jpegKoszmar Naszej córeczki rozegrał się 19 lipca 2022r w Zduńskiej Woli na podwórku wielorodzinnego budynku. To był zwykły, pogodny dzień. Nic nie wskazywało, że wydarzy się taka tragedia, a nasza córeczka będzie walczyć o życie. Kiedy Nadusia wraz z rodzeństwem i innymi dziećmi bawiła się na podwórku pies w typie amstaff rzucił się na nią i rozszarpał jej twarz. Cudem udało się go odciągnąć i uratować nasze dziecko.

Nadia przez tydzień przebywała na oddziale intensywnej terapii w stanie śpiączki farmakologicznej. Jej stan był bardzo ciężki, miała też przetaczaną krew. Całe dnie modliliśmy się przy łóżku naszej córeczki, żeby jej stan się wreszcie poprawił. Teraz życiu Nadii nie grozi już niebezpieczeństwo, ale liczne blizny na twarzy zawsze będą jej przypominały o tym koszmarze. Lekarzom udało się uratować twarz Nadusi, ale nie jest to ta sama twarz….Naszą córeczkę czeka wiele prywatnych konsultacji, wizyt lekarskich i liczne operacje plastyczne. Nadusia wymaga wsparcia psychologa, w zwiazku z traumą której doznała.


Przed naszą córeczką jest bardzo długa droga zanim wróci do sprawności fizycznej i psychicznej, ale zrobimy wszystko, żeby jej pomóc! Ona jest taka malutka, ma przed sobą całe życie! Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa - ludzi wielkiego serca- o wsparcie finansowe zbiórki na rzecz naszej córeczki. Małej iskierki,której życie stopniało w ułamku sekundy.


Prosimy o pomoc aby móc znów ujrzeć na twarzy Córeczki uśmiech (na chwilę obecną go słychać, ale nie widać).


Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.


Rodzice Sylwia i Kamiltf97a8c13829e661.jpegu7576abd278ffc95.jpegc723dc1d1db3bfcd.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4435

preloader

Komentarze 84

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  ❤️

  5 zł
 • AI
  Alina Ilik

  Witam 19 Stycznia 2019 roku moja córka Amelia przeszła przez to samo, miała dokładnie 2 latka kiedy to się stało. Przeszła dwie operacje I dzisiaj po 3 latach moge stwierdzic że rany bardzo ładnie się goją. Chciałabym wesprzeczec was jako rodzic podobnej tragedi i dać wam dużą nadzieję że po latach blizny będą mało widoczne a część nawet zniknie. Oczywiście dużo w rękach lekarzy ale i w waszych, ważne by smarować blizny maścią na bazie silikonu naprawdę działa i wygładza rany. Dużo przytulasów

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Podaj Dalej ♥️

  5 zł
 • Dawid

  Hey, jesli mogę coś doradzić, to oprocz psychologa, można też skorzystać z pomocy DOBREGO i doswiadczonego psiego behawiorysty. To taki psi psycholog. Wiem, ze mój behaw (z innego miasta) zajmuje sie takimi przypadkami. Pracuje on wtedy z dzieckiem, aby na przyszlosc nie bala soe psów (bo będzie je spotkać każdego dnia). Przykro czytac Wasza historie, mam nadzieje, ze Nadia będzie z powrotem radosnym dzieckiem, przynajmniej obojętnym na psy.

  12 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrówka Kochana!

  20 zł