id: h48bnz

Walczymy o dobry streetfood- Frytki+SOS!

Walczymy o dobry streetfood- Frytki+SOS!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 883 zrzutki i zebrali 1 061 514 054 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć Frytkowi Przyjaciele!

uecc2e8e925c4061.jpeg


Nie będziemy jako kolejni opisywać, jak ciężka jest sytuacja w świecie gastro, nie będziemy też zbytnio rozwodzić się o emocjonalnym rollercoasterze, na którym obecnie każdy z nas bawi się co najmniej słabo. 


Sprawa jest najzwyczajniej taka, że też walczymy o naszą ekipę i o przetrwanie całego konceptu. Jest poważnie!

Możecie pomyśleć, że prowadzenie biznesu gastronomicznego, to dobre pieniądze, Lexusy i złote zegarki, i czego w zasadzie od Was oczekujemy... 

Nie zawsze priorytetem jest zysk, czasem nadrzędna jest chęć stworzenia czegoś po prostu uczciwego – zarówno wobec klientów, jak i pracowników.


Wiemy, że mamy bardzo dużo przyjaciół i to jest ten moment, w którym prosimy Was o wielkie wsparcie. Można to zrobić na wiele sposobów, wziąć udział w zrzutce, której zasady wrzucamy poniżej, można udostępnić ten post, powiedzieć o akcji najbliższym i - co niemniej ważne - wysyłać nam jak zawsze dużo miłości i trzymać za nas kciuki. Jak to w takich akcjach bywa, każdy może pomóc i to jest cała moc <3. Jeszcze nie raz chcemy zjeść Frytki z Mango lub Chaioli razem z Wami! Nawet jeśli sytuacja przedłuży się o kolejne miesiące.


Aktualnie jesteśmy pod bramką. W każdym miesiącu naszej działalności 

potrzebujemy:

- 30 000 zł na czynsze i opłaty związane z lokalami;

- 30 000 zł na pensje dla naszych ludzi

I o to walczymy!


Żeby przegnać trochę te smęty i powagę czas na fajne rzeczy - takie oto nagrody przygotowaliśmy was drodzy przyjaciele za konkretne progi wsparcia! 


- każdy zet się liczy - wpłacasz dowolną kwotę! Pamiętajcie, że milion składa się z groszy i za każdy, nawet najmniejszy przelew dostajecie od nas wielką miłość i piąteczkę na oknie, jak już wszyscy będziemy zdrowi i szczęśliwi.


- 50 zł – lux zestaw lunchowy dla dwojga + dwie lemo. Wpadasz do nas w umówionym terminie i cieszysz się pierwszym wiosennym słońcem.

-70 zł – sprawa dla fashion ludzi! Oryginałka fartuch z naszym logo. Serio, w takim outficie zrobicie z każdego ziemniaka cudo!

-50-100 zł- opcja na prezent. Jeśli w kolejnych miesiącach Wasza rodzina/przyjaciele mają urodziny lub imieniny, a nie macie jeszcze dla nich super giftu to to jest ten moment. Vouchery możecie realizować przez cały rok 2020, a niech nas - ten rok jest pechowy - więc nawet do 2021!

- 120 zł – wpadamy do Was w umówiony dzień i przywozimy super zestaw lunchowy dla całej rodziny! (4 osoby)

- 100 zł – to jest mistrz opcja! Przedpremierowy zestaw 4 sosów w słoikach! Dla tych co lubią być przed wszystkimi. Hehehe!

- 150 zł – to jest opcja jeszcze bardziej mistrzowska niż poprzednia! To jest przedpremierowy zestaw 6 sosów w słoikach!!!!! Nie ma o czym gadać 

jesteś pierwszy!

- 160 zł – wpadamy do Was w umówiony dzień i przywozimy super wielki zestaw lunchowy dla całej rodziny! (dla 6 osób, albo mniej, ale bardzo głodnych)

-300 zł – to opcja lux, prywatna lekcja robienia sosów z ulubionymi dodatkami z naszym szefem kuchni!

- 500 zł- to opcja super lux, pt „Poznajmy się”, czyli wypad z menago i szefem kuchni do jednej z miejscówek we Wrocławiu, która inspiruje nas do działania.

yddc082ca6a2a508.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

AF
Agata Filipowicz
200 zł
SK
Skretni
120 zł
PA
WielkiP
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
FP
Fryta
50 zł
PM
Paweł Martin
50 zł
IK
Irek
50 zł
AW
Asia
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków