Wsparcie dla "Z głową w gwiazdach" ID: h4c554

Wsparcie dla "Z głową w gwiazdach" ID: h4c554

50 860 zł z 40 000 zł

127%

50 860 zł

50 860 zł

z 40 000 zł

zakończona

zakończona

30.07.2020r

995

995

wspierających
127%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć, tu Karol Wójcicki ze "Z głową w w gwiazdach".

Zajmuję się popularyzowaniem astronomii i od lat opowiadam Wam o gwiazdach, planetach, deszczach spadających gwiazd, przemykających asteroidach, wielkim Księżycu czy nadciągającym zaćmieniu. Relacjonuje Wam najciekawsze zjawiska astronomiczne nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Mój astronomiczny fanpage popularnonaukowy zrzesza największą w Polsce społeczność ludzi zapatrzonych w rozgwieżdżone niebo. Każdego dnia staram się przybliżać Wam sekrety nocnego nieba i pokazywać, że nauka jest fascynująca!

zc5b3fbf0bc03b2b.jpeg

Kilka lat temu rozstałem się z etatem i postawiłem na własną działalność. Dało mi to olbrzymią swobodę w codziennych działaniach i podejmowanych wyzwaniach. Nowy model pracy pozwalał mi zarabiać pieniądze na utrzymanie swoje i rodziny, a także swobodny rozwój działalności popularyzatorskiej. Wszystko to po to abym mógł dostarczać Wam atrakcyjne i merytoryczne treści, ze spokojem spoglądając w przyszłość.

h2b906683566d9a7.jpeg

Dzięki tej niezależności, "Z głową w gwiazdach" było dla Was zawsze dostępne za darmo, a ja mogłem zwyczajnie z nieukrywaną radością dzielić się swoją pasją. Niestety, w ostatnich dniach to wszystko się zmieniło...


Trwający obecnie kryzys dopadł wielu polskich przedsiębiorców zagrażając nie tylko naszym pasjom, co po prostu codziennemu bytowi. Z dnia na dzień zostałem pozbawiony wszelkich zleceń: wystąpień i spotkań w instytucjach edukacyjnych, wykładów w Waszych firmach, warsztatów fotograficznych i obserwacyjnych w Bieszczadach, podróży do Arktyki w których pełniłem rolę przewodnika. Przynajmniej do końca sierpnia 2020 roku zostałem pozbawiony wszelkich dochodów, które pozwalały mi kontynuować prace nad "Z głową w gwiazdach".


Wiszące nade mną zobowiązania - te firmowe jak i te prywatne - niestety nie zniknęły.

W tej trudnej sytuacji chciałbym prosić cała społeczność "Z głową w gwiazdach" o wsparcie.


Chciałbym móc przez kolejne miesiące w dalszym ciągu dzielić się z Wami moją astronomiczną pasją, intensyfikując jednocześnie wiele obszarów mojej działalności online. Chciałbym możliwie każdego dnia pisać Wam o zbliżających się zjawiskach, a wieczorami spotykać się podczas transmisji LIVE przy teleskopie. W najbliższych dniach planuję rozpocząć serię astronomicznych spotkań dla najmłodszych online, aby wspomóc ich w tym trudnym czasie domowej izolacji.


To wszystko jest możliwe wyłącznie w sytuacji, w której będę mógł zapewnić przez kolejne 4-5 miesięcy stabilizację finansową swojej rodziny.


Głęboko wierzę, że to wszystko będzie możliwe dzięki Waszemu wsparciu!

Dzięki niemu nie martwiąc się o swoją przyszłość, będę mógł dać Wam z siebie to co najlepsze!


Wpłacający995

PS
P S
5 000 zł
MM
Marek Miszczak
555 zł
MC
Marta Czerwinska
500 zł
WB
Wojciech Bogacki
500 zł
MJ
Maly Jimmy
500 zł
PL
Paweł Leśniak
500 zł
JA
Jan Andzelm
500 zł
A
AstroForKids
500 zł
PK
Piotr Krzywiec
500 zł
JA
Jan Andzelm
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze111

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

559 000 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?