id: h57yn7

Pokój pożegnań

Pokój pożegnań

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
15 669 zł 
z 15 000
104%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 916 391 zrzutek i zebrali 883 220 077 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Są w naszym kraju instytucje, które wykonują szlachetną, dobrą i bez cienia wątpliwości potrzebną pracę na rzecz innych ludzi, którzy znajdują się w potrzebie i trudnej sytuacji. Jedną z takich instytucji niewątpliwie jest Fundacja Gajusz. Spośród wielu pięknych rzeczy, które robią jedna jest szczególnie trudna. Otaczają opieką rodziców, rodziny które witając swojego syna, córeczkę w jednej chwili muszą się również z nimi żegnać - prowadzą hospicjum prenatalne. Rodzice, których dotknęła okrutna diagnoza. Mamy, których dzieci urodzą się martwe lub bardzo chore z pomocą Fundacji mogą zmierzyć się ze swoim losem. Rodziny te zwykle mają minuty, czasami godziny czasu, który mogą spędzić ze swoim dzieckiem na tym świecie. Czas ten będą mogły spędzić w tzw. pokoju pożegnań. Będą mogły tam tulić, dotykać, robić pamiątkowe zdjęcia, spędzić ze swoim dzieckiem daną im chwilę, która pozostaje w sercu na zawsze.

Pokój ten znajdować się będzie w Centrum Medycznym im. dr. L. Rydygiera w Łodzi z dala od odgłosów noworodków w ciszy i spokoju. Fundacja od jakiegoś czasu zbiera środki na remont i wyposażenie wspomnianego pokoju pożegnań lecz zbiórka idzie dość opornie. Pomóżmy im.

Zebrane środki przeznaczone będą na prace remontowe, wyposażenie: pościel, koce, artykuły niemowlęce itp. Ci wszyscy ludzie, którzy skorzystają z tego sprzętu i wyposażenia maja przed sobą bardzo trudne zadanie, zasługują aby móc dokonać tego w jak najlepszych, najbardziej godnych warunkach.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 320

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków