id: h6cnst

Dofinansowanie startów dzieci i młodzieży

Dofinansowanie startów dzieci i młodzieży

Nasi użytkownicy założyli 917 122 zrzutki i zebrali 885 208 485 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy UKS Luks — jednym z najmłodszych klubów łuczniczych w kraju.

Pomimo krótkiego stażu osiągamy sukcesy i możemy pochwalić się ośmioma medalami wywalczonymi na zawodach rangi wojewódzkiej!


Dynamiczny rozwój wymaga jednak funduszy. Obecnie dysponujemy podstawowym sprzętem, z którego korzystają zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Zapewniamy im możliwość spędzania wolnego czasu, znalezienia nowej pasji oraz sposobu na naukę samodyscypliny i samodoskonalenia się. Najmłodszy członek klubu ma 9 lat, a najstarszy 68, co pokazuje, że jesteśmy otwarci na wszystkich.


Niestety nasze możliwości finansowe nie są duże, a rosnące koszty związane z udziałem w zawodach sprawiają, że musimy wybierać mniejsze zło i zawodnicy muszą sami finansować swoje występy. Wiele osób działa dla klubu społecznie i staramy się mocniej go wypromować, by znaleźć niezbędne fundusze do umożliwienia zwiększenia liczby startów dla zawodników. Zbudowanie marki i pozyskanie sponsora, podobnie jak treningi i droga do mistrzowskiej formy wymagają czasu.


Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc finansową.

Jeśli Wasze serca i wsparcie okażą się niezwykle hojne to nadwyżkę środków przekażemy na doposażenie naszych obiektów treningowych oraz sprzęt łuczniczy dla zawodników.


Pozdrawiamy i liczymy na Waszą pomoc.

UKS Luks

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!