id: h6k8j7

Trybuna dla kibicow

Trybuna dla kibicow

3 601 zł
z 8 000
45%
zakończona
10.03.2020r
51
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 338 zrzutek i zebrali 1 064 618 068 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy!

Jesteśmy nowym zarządem klubu KS Nierodzim, utworzonym głównie z młodych i ambitnych zawodników. Naszym celem jest przywrócenie klubowi jego dawnej świetności. Pamiętamy jeszcze czasy, gdy na meczach zbierały się tłumy ludzi, niestety od tego momentu wiele się zmieniło. Klub i całą drużynę dotknął kryzys, postanowiliśmy w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. Uważamy, że jako zawodnicy i działacze, związani z KS Nierodzim od wielu lat, znamy problemy, ale również POTENCJAŁ klubu, najlepiej. W aktualnym sezonie pozyskaliśmy nowego trenera oraz kilku zawodników. Wierzymy, że to jest właśnie ten moment, kiedy mamy szansę na uratowanie klubu, który bardzo wiele dla nas znaczy. Niestety cały obiekt jest już nadgryziony zębem czasu. Wiemy, że aby go odnowić potrzebne są spore nakłady pieniężne, ale chcemy to zrobić małymi krokami. Pierwszym i najbardziej dla nas priorytetowym jest zakup trybun. Nic tak nie podnosi morali zawodników jak duża widownia i doping kibiców, teren wokół boiska nie zachęca do spędzania tutaj wolnego czasu. Aktualne „trybuny” ;) składają się z kilku starych ławek. Z pewnością nowe miejsca dla kibiców przyciągną więcej osób, co jest korzyścią nie tylko dla klubu i drużyny, ale także propaguje spędzanie czasu na świeżym powietrzu i zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej (a może nawet do dołączenia do naszych najmłodszych zawodników).  

Bardzo prosimy o wpłaty, liczy się każdy grosz. W zamian chcemy dać coś od siebie, najbardziej hojnych darczyńców uhonorujemy poprzez wywieszenie pamiątkowych tablic na murach naszego klubu, bądź imienną rezerwacją krzesełka na owej trybunie. 

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty i zapraszamy na nasze mecze, mamy nadzieję, że już niedługo można będzie je obejrzeć z nowych trybun!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

MA
Marek
500 zł
MC
Anna i Rafal
380 zł
PI
Prezes i spółka
300 zł
DM
Fan Wiceprezesa
219 zł
DH
Husi
150 zł
GR
Gr3sko
100 zł
KR
Krzycho
100 zł
WO
Wojto
100 zł
IM
HR4x4
100 zł
BW
Wjyncek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków