id: h6r47p

Rehabilitujemy - przywracamy zwierzętom pełną sprawność!

Rehabilitujemy - przywracamy zwierzętom pełną sprawność!

Opis zrzutki

Leczenie naszych podopiecznych czasem jest żmudne i długotrwałe, ale nigdy nie poddajemy się w połowie drogi! Rehabilitacja często jest jedynym sposobem na przywrócenie pełnej sprawności lub poprawę ogólnego stanu zwierzęcia. Obecnie pod naszą opieką są aż cztery zwierzaki wymagające tego typu zabiegów - psy Blaszka i Azor oraz kotki Silka i Kropka.

Blaszka trafił do nas latem. Wyciągnęliśmy go z przydrożnego rowu... Poprzednie miesiące to była dla niego masa ciężkiej pracy nagradzana coraz większymi sukcesami - tylne nogi do tej pory niesprawne zaczynają coraz lepiej działać! Dlatego ćwiczymy dalej!

Silka to kotka z dużą traumą - została postrzelona. Trafiła do nas z niedowładem tylnych łapek i odleżynami. Przeszła już operację, a kolejny krok do zdrowia to właśnie rehabilitacja. Zdjęcie tytułowe to właśnie ona podczas zabiegów z użyciem lasera.

A tu Kropka prezentuje swoje sukcesy dzięki rehabilitacji. Do niedawna potrafiła jedynie ciągnąć za sobą tylne łapki - jej kręgosłup został zmiażdżony w wyniku ugryzienia psa.

A oto staruszek Azor podczas laseroterapii. W jego przypadku celem jest choćby nieznaczna poprawa sprawności i lepsze samopoczucie. Azorek od niedawna przebywa u naszej absolutnie w nim zakochanej wolontariuszki Marty i tam otoczony troską spędzi czas, który mu pozostał.

Blaszka dziękuje za każdy grosz!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 16

 
Dane ukryte
300 zł
B
Beata
100 zł
KD
Katarzyna Druzga-Wanecka
50 zł
E
Ewa
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RW
Radosław Wanecki
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
A
Agnieszka
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 991 zrzutek

i zebrali

441 642 896 zł

A ty na co dziś zbierasz?