id: h7ae44

Pomoc ofiarom wybuchu gazu - w walce o lepsze jutro

Pomoc ofiarom wybuchu gazu - w walce o lepsze jutro

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
56 600 zł 
z 200 000
28%
zakończona 23.09.2020r
625 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

 Zwracam sie do Państwa w imieniu naszych przyjaciół. Dzisiaj tj. 24.08.2020 w jednym z mieszkań bloku wielorodzinnego przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze doszło do wybuchu gazu. W zdarzeniu 12- letnie dziewczynka - córka - doznała poważnych poparzeń ciała teraz przebywa w Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim i walczy o życie. Jej stan lekarze określili jako krytyczny. Najbliższe godziny będą decydujące. 


  W wyniku eksplozji zostało zniszczone dosłownie wszystko, aktualnie mieszkanie nie nadaje się do użytku. Oznacza to, że rodzina straciła nie tylko swój dach nad głową, ale również wszystko to co znajdowało się wewnątrz, wyposażenie, sprzęt elektroniczny, ubrania, pamiątki itd.


    Ta zbiórka ma być jednak wyrazem tego, co możemy wszyscy razem, wspólnie zrobić dla poszkodowanej rodziny. Każda, nawet najmniejsza wpłata będzie dla nas wszystkich wyrazem olbrzymiego wsparcia w tej trudnej sytuacji.


    Pieniądze nie rozwiązują wszystkich problemów, ale zdecydowanie ułatwiają zmaganie się z wyzwaniami codzienności, zwłaszcza po tragedii która nas spotkała.
    Liczymy, że nie pozostaniecie obojętni, a za wszystkie wpłaty dziękujemy z całego serca. Prosimy również o modlitwe dla małej Martynki ! 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 625

preloader

Nasi użytkownicy założyli

892 927 zrzutek

i zebrali

835 127 934 zł

A ty na co dziś zbierasz?