Zakup karetki do Szpitala Powiatowego Gajda-Med ID: h7c69w

Zakup karetki do Szpitala Powiatowego Gajda-Med ID: h7c69w

247 zł z 278 500 zł

0%

247 zł

247 zł

z 278 500 zł

zakończona

zakończona

31.08.2019r

5

5

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zakup karetki dla Szpitala Gajda-Med (AMBULANS TYPU C NA BAZIE SAMOCHODU: RENAULT MASTER)

Bez przesady można powiedzieć, że wszystkie plagi egipskie spadły na pułtuski Szpital w ostatnich dniach: zepsuły się bowiem dwie karetki, a koszty naprawy przekraczają wartość samochodów, co skutkuje koniecznością zakupu dwóch nowych samochodów specjalistycznych – przybliżony koszt 600 tys. i przepaliła się lampa w tomografie komputerowym całkowicie uniemożliwiając wykonywanie badań z tego zakresu – najtańszy zamiennik na rynku kosztuje ok. 300 tys. brutto.

„Kwota blisko miliona złotych jakiej potrzebujemy, aby przywrócić normalne funkcjonowanie szpitala, jest kompletnie poza zasięgiem naszych możliwości finansowych. O tych problemach zostały poinformowane władze powiatu i miasta. Sprawa w tej chwili nie znalazła dobrego rozwiązania. Obecnie korzystamy z pożyczonych karetek, a tomografie komputerowe wykonujemy odpłatnie w Wyszkowie i w Makowie Maz.” – powiedział dyrektor Robert Gajda.

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którym losy pacjentów i szpitala nie są obojętne o wsparcie. Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc i ze swej strony obiecujemy wyróżnienie darczyńców, a także osoby w szczególny sposób zaangażowane w działania pomocowe na rzecz Szpitala poprzez ich uhonorowanie w postaci dyplomów, odznaczeń, certyfikatów oraz naszą dozgonną wdzięczność.

Wpłacający5

 
Dane ukryte
120 zł
AG
Andrzej Gregorczyk
100 zł
AK
Adam Kozłowski
25 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 235 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?