id: h98w94

Na pomoc Dla Medyków

Na pomoc Dla Medyków

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 042 zrzutki i zebrali 1 160 749 274 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sytuacja, z jaką mamy do czynienia, wydarzyła się nagle i nikt nie był na nią gotowy. Wróg jest mikroskopijny i niewidoczny na pierwszy rzut oka, mimo tego zbiera śmiertelne żniwo i doprowadza do niewydolności służby zdrowia na całym świecie! Wszyscy zmagają się z tym samym problemem, każdy zakątek Ziemi ma te same potrzeby. Choć nie możemy dotrzeć wszędzie – chcemy na nie odpowiedzieć u nas, na naszym podwórku.


DLACZEGO TO ROBIMY?


W szpitalach brakuje podstawowego sprzętu, który chroni personel będący na pierwszej linii – lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Każdy przypadek zakażenia wśród załogi wyłącza od kilku do kilkudziesięciu osób mogących nieść pomoc potrzebującym, co jest ogromnym zagrożeniem dla mocno nadwyrężonego systemu opieki zdrowotnej. Pojawienie się COVID-19 nie sprawiło, że zniknęły inne schorzenia, a kadra medyczna jest potrzebna także tym, którzy nie są zakażeni koronawirusem. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa wśród pracowników szpitali, chcemy doposażyć ich w niezbędne narzędzia.


PLAN DZIAŁANIA:


Zebrane środki posłużą do wyprodukowania oraz zakupu przez EKIPATONOSI maseczek, przyłbic osłaniających twarz i kombinezonów. Skupiamy się na najpotrzebniejszych rzeczach, dlatego chcemy zadbać również o środki antybakteryjne, termometry bezdotykowe, czy środki ochrony osobistej. Dziś jest to absolutnie podstawowe wyposażenie personelu medycznego, mającego kontakt z osobami podejrzanymi o zakażenie, jak i z potwierdzonymi przypadkami zakażonych. Dzięki temu zminimalizujemy możliwość rozprzestrzeniania się groźnego patogenu także pośród pacjentów z innych oddziałów, którzy poprzez swoje schorzenia są szczególnie narażeni na śmierć wskutek powikłań.


W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych produktów, nasze działania są konsultowane z ekspertami w swojej dziedzinie - lekarzami wielu specjalizacji, specjalistami od druku 3D oraz technologii i projektowania użytkowych form przestrzennych, czy profesorami uczelni, aby na każdym etapie mieć pewność, że spełniamy wszystkie wymogi.Oraz Proszę wasz żebyście tą rzutkę jakąś wypromować np: wysyłać i udostępniać po forach lub na facebooku gdziekolwiek bo właśnie wy możecie pomóc lekarzom i ratownikom którzy poświęcają się i swoje rodziny właśnie dla nasz aby pokonać tego wstrętnego wirusa

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

JG
Jakub G
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Wspieram was w walce przeciwko #CPPVirus. Super, że produkujemy własne przyłbice, a nie kupujemy z miasta #WuhanVirus Popieram i #NieKupujeChinskiego