Wspieramy VooDoo Club w okresie epidemii COVID-19 ID: h9swmy

Wspieramy VooDoo Club w okresie epidemii COVID-19 ID: h9swmy

19 539 zł z 35 000 zł

55%

19 539 zł

19 539 zł

z 35 000 zł

zakończona

zakończona

31.05.2020r

252

252

wspierających
55%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • DZIĘKUJEMY wszystkim którzy wsparli klub VooDoo Club w trakcie całkowitego zamrożenia branży i zakazu działalności związanego z epidemią COVID-19


  --


  naszym sympatykom, gościom, fanom, organizatorom, promotorom oraz wszystkim zespołom i artystom


  --


  Bez Was nie ma Nas, a dzięki Waszej pomocy przetrwaliśmy ciężki okres i powoli małymi kroczkami wracamy do normalnego funkcjonowania ????????????


  --


  Wszystkich zapraszamy do odwiedzin klubu na miejscu (działamy jako gastronomia oraz koncerty na letniej scenie) lub wirtualnie (w planach mamy transmisje koncertów z Letniej Sceny VooDoo na naszym kanale Youtube) ????????⚠️

  Czytaj więcej
 • Widzimy się na piwku i grillu w najbliższy 

  piątek (29.05) od 18:00 do 02:00 

  i

  sobotę (30.05) od 18:00 do 02:00 


  Do zobaczenia!

  Czytaj więcej
 • COVID-19 vs VooDoo Club – 0:1 

  Wracamy do gry [niestety jeszcze nie do grania 1f641.png] i otwieramy stage 1 i 2 oraz ogródek dla wszystkich chętnych na opicie odmrażania gospodarki

  Widzimy się w najbliższy piątek (22.05) i sobotę (23.05) od 18:00! 

  Nie zapomnijcie masek i dobrego nastroju :)

  Ilość miejsc ograniczona

  ⚠️Dokładne zasady bezpieczeństwa i higieny w czasach wirusa pod linkiem https://www.voodooclub.pl/regulamin/  

  Czytaj więcej
 • D Z I Ę K U J E M Y wszystkim VooDoo Club Fanom \m/


  Osiągnęliśmy wspólnymi siłami 50% zbiórki!


  Gospodarka powoli się rozmraża i budzi do życia i chociaż w Polsce całego sektora rozrywki nie uwzględniono w żadnym z 4 etapów powrotu, to sprawa jest na tyle rozwojowa (Na zachodzie ciut szybciej niż u nas) że jesteśmy dobrej myśli i czekamy z niecierpliwością na informację o możliwości organizacji pierwszych imprez (kulawych, z licznymi ograniczeniami frekwencyjnymi i sanitarnymi ale jednak)


  a tymczasem pomoc nadal jest w cenie, każda złotówka czy udostępniona dalej informacja pomaga nam przetrwać i wrócić z pełnią sił


  ps. niebawem się okaże czy wrócimy z tarczą anty-kryzysową 3.0 czy na tarczy ;) trzymajcie kciuki w starciu molochem urzędniczym!


  ps.2 NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

  Czytaj więcej
 • Cześć VooDoo People \m/

  --

  dzięki Wam w kilka chwil osiągnęliśmy już ponad 1/3 zaplanowanej zbiórki (!) Dziękujemy z całego naszego czarnego voodoo serduszka i zachęcamy do dalszego słania Wici jak i zasilania naszej klubowej skarbonki.

  ---

  Niestety to co wyglądało pierwotnie na chwilową przerwę w działaniu zamienia się w regularną wojnę z wirusem i całkowity lockdown kraju (w tym również naszego klubu) na czas bliżej nieokreślony.

  Każda złotówka czy udostępniona dalej informacja pomaga nam przetrwać i wrócić z pełnią sił najszybciej jak tylko to będzie możliwe .

  --

  A tymczasem cytując klasyka "Live long and prosper"

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Bez owijania w bawełnę - każdy widzi i słyszy w jakiej czarnej d*pie jest aktualnie nasza gospodarka, z naciskiem na branżę turystyczną i eventową, w tym kluby muzyczne (jak nasze VooDoo) którym dostało się jako pierwszym i najmocniej (wraz z agencjami, promotorami, zespołami, ekipą techniczną, oświetleniową, nagłośnieniową i całą obsługą) 


Decyzją Wojewody Mazowieckiego mamy na czas nieokreślony (od marca) odgórny całkowity zakaz działania jako VooDoo Club [zarówno organizacji wydarzeń i koncertów w klubie, jaki i koncertów online (sic!)] a ogłoszone przez rząd (lecz jeszcze nie wprowadzone) propozycje tarczy antykryzysowej obrażają inteligencję każdego przedsiębiorcy (gigantyczna biurokracja, niejasna selekcja i brak pewności kiedy i czy jakiekolwiek wsparcie nastąpi)


Od ponad 6 lat pod adresem Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A – (dawne, kultowe Bema 65) - staramy się przedstawiać na naszych deskach najciekawsze niezależne wydarzenia: od imprez klubowych (k-pop, disco, techno, psytrance, goth, industrial) przez wszelkiej maści koncerty i festiwale (rock, folk, folk metal, black metal, heavy metal, death metal, alternative, hard rock) po burleskę i spotkania środowisk fetish/BDSM oraz stand-up’y i pokazy kina klasy B. 


Ekipa VooDoo to kilkanaście osób, oddających na co dzień cały swój czas i energię na organizację, promocję i obsługę najlepszych alternatywnych imprez i koncertów w Warszawie. 


Niestety utrzymanie klubu to nie są przysłowiowe “drobne” a opłat za czynsz i media (kilkanaście tysięcy miesięcznie) których nie da się odroczyć ani umorzyć. Kalendarz mamy zapełniony z wyprzedzeniem do końca roku, ale niestety z tygodnia na tydzień jesteśmy zmuszeni odwoływać lub przenosić (jeśli to możliwe) następne wydarzenia i imprezy, przez co zagrożona jest przyszłość nie tylko kolejnych, ale i samo dalsze działanie klubu. 


Dlatego w tak trudnej dla Nas sytuacji zwracamy się o wsparcie do Was - naszych gości, fanów, organizatorów, promotorów, zespołów grających na naszych deskach, jak i (nie)zwykłych sympatyków. 


Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami przetrwamy ten nieciekawy dla nas wszystkich okres i niedługo będziemy w stanie ponownie spotkać się na wszystkich 3 scenach (i pod nimi) wypijając Nasze i Wasze zdrowie!


Wpłacający252

 
Dane ukryte
500 zł
MG
Mateusz Gajdzik
500 zł
ID
Iwona, Dorota, Darek, Michał
350 zł
KI
KSIĄDZ I BELLA
300 zł
SI
Szkocja i Devi
300 zł
PC
PioTTr Chyliński
242 zł
RN
Rafał Nosal
242 zł
RN
Rafal nowakowski
200 zł
D
Defka
200 zł
J
Juśka i Michał
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze28

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

560 605 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?