id: h9y9dk

Pomoc dla Pana Zbigniewa i jego zwierząt

Pomoc dla Pana Zbigniewa i jego zwierząt

600 zł 
z 5 000 zł
12%
zakończona 05.04.2020r
21 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA PIERWSZE WPŁATY .Postaramy się na bieżąco informować co robimy i jak zostają zagospodarowane wpływy uzyskane z wpłat.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomoc dla Pana Zbigniewa i jego zwierząt Zwracamy się z prośbą o pomoc dla pana Zbigniewa (62 lat) .który jest prostym,dobrodusznym człowiekiem po przejściach,kochającym zwierzęta.TO one ; tak mówi pan Zbigniew ,podtrzymują mnie na duchu i dodają sił do życia.Pan Zbigniew mieszka sam z czterema końmi,dziesięcioma kozami,dwoma wiekowymi pieskami i trzema kotami. Mieszka w zrujnowanym gospodarstwie. Otrzymuje rentę socjalną ,korzysta z pomocy opieki społecznej oraz prac dorywczych w polu. Wszystkie zwierzęta są zadbane co dla tego pana jest najważniejsze. To ktoś przyniesie chleb jeszcze inny marchew albo karmę dla mniejszych zwierząt.Wszystko może byłoby dobrze gdyby nie problem z ogrodzeniem i boksem koni. Był kiedyś pastuch,ale nie zdał egzaminu.Kozy radziły sobie świetnie przerywając taśmy i tym samym robiąc przejście dla koni. Jest to bardzo niebezpieczne, tym bardziej,ze "towarzystwo"biega po lesie i zasianych polach, robiąc szkody sąsiadom. Część stajni po prostu zniszczyły wiatry.Obszar do ogrodzenia to nie cały hektar i tu przydałaby się siatka ,słupki i cement.Pan Zbigniew po prostu nie jest w stanie zakupić wszystkich niezbędnych materiałów. Część ofiarowanych przez Państwa pieniędzy Pan Zbigniew przeznaczyłby również na zakup karmy dla zwierząt na okres zimowy między innymi : siano owies, marchew jabłka. W związku z powyższym prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie naszej zrzutki. Będziemy wdzięczni za każdą drobną kwotę przekazaną na pomoc dla Pana Zbigniewa.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
150 zł
WI
Witold i Danuta Resterniak
70 zł
EL
Ela
50 zł
KZ
Klaudia Zabłocka
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
EL
ELZBIETA
25 zł
MO
Mariusz Oczko
25 zł
RB
Róża B.
25 zł
AS
Agnieszka Staniec
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

865 011 zrzutek

i zebrali

763 996 429 zł

A ty na co dziś zbierasz?