id: hamfwj

Ekonomia Daru Kobieta Lasu

Ekonomia Daru Kobieta Lasu

Nasi użytkownicy założyli 1 014 932 zrzutki i zebrali 1 061 570 388 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Jestem Emilia, czuję się Kobietą Lasu i ambasadorką łagodności. Od 10 lat tworzę bezpieczne przestrzenie dla kobiet, które pragną zaakceptować siebie i życie takim jakie jest.


DLACZEGO TA FORMA WYMIANY?


Gdzieś w głębi serca mocno wierzę, że naprawdę dla każdego wystarczy, że możemy sięgać po nasze marzenia, żyć dostatnio, wierzę, że Ja i TY jesteśmy bezpieczni.


Jestem gotowa by dawać z serca - bez oczekiwania, że oddasz z nawiązką to, co wzięłaś.

Jestem gotowa brać z serca - bez presji, że muszę Ci się odwdzięczyć i zasłużyć na zapłatę.


Ta zrzutka to eksperyment, kolejne doświadczenie, które daje życie.


Przez lata uczyłam się jak ważne jest dbanie o wymianę i zachowanie równowagi pomiędzy tym ile wnoszę i ile biorę dla siebie.


Jeśli kiedyś w jakiś sposób ubogaciłam Twoje życie to jest to miejsce gdzie możesz poprzez wpłatę - choćby symboliczną dać mi o tym znać. Przybić piątkę i powiedzieć: dobrze, że jesteś:)Więcej o mnie:

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione.


Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.


Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.


Jestem zwolenniczką środka, nie lubię skrajności, bo uważam, że kosztują nas zbyt wiele energii. Uczę jak ze spokojem i uważnością reagować na to, co przynosi każdy dzień. Mam dar wydobywania z drugiej kobiety tego, co w niej najpiękniejsze. W trakcie moich kursów online, ponad 800 kobiet zostawiło swoje oczekiwania w lesie.


znajdziesz mnie: kobietalasu.pl

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
200 zł

Kupione 4

Zakończona

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
ukryta
DS
Dorota
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
DS
Dorota
300 zł
AK
Anna Krebok
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!