id: hatc9v

#badzmyrazem

#badzmyrazem

Nasi użytkownicy założyli 1 015 710 zrzutek i zebrali 1 063 142 322 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Praca zdalna, zakupy z dowozem i dylemat, który serial obejrzeć? Niestety te zalety są tylko pozorne. Praca zdalna oznacza dla mnie znacznie niższe dochody. Z kolei drożejąca żywność już niedługo postawi mnie przed dylematem, przed którym już staje wielu z nas – co zjeść, aby nie być głodnym i nie wydać całej pensji.

Wirus, który w szybkim tempie stał się pandemią ogarniającą świat, poważnie naruszył nasze bezpieczeństwo finansowe. Kryzys oznacza nie tylko niższe dochody, ale także poważnie grozi utratą pracy. Debet, zobowiązania finansowe – to wszystko mocno obciąża domowy budżet. A do kieszeni wpada coraz mniej.

Czasy są trudne dla wszystkich, wierzę jednak, że razem poradzimy sobie ze wszystkim. Trudno jest prosić o pomoc i schować dumę do kieszeni. Przez wiele lat sama pomagałam - angażując się w działania ratujące tych najbardziej wykluczonych. Teraz sama znalazłam się w sytuacji bez wyjścia. Jeśli masz taką chęć, jeżeli masz takie możliwości – pomóż mi spłacić przynajmniej część długów. A jeżeli nie – udostępnij tę wiadomość dalej.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora